Tootja: APC
Mudel: SUM3000RMXL2U
EAN: 0731304224563
APC Smart-UPS XL Modular 3000VA 120V Rackmount/Tower. Väljundvõimsuse potentsiaal: 3 kVA, Väljundvõimsus: 2850 W, Sisendsagedus: 60 Hz. Tüübipärane varundamisaeg täiskoormusega: 3,5 min, Tüübipärane varundamisaeg poole koormusega: 11,9 min, Aku laadimisaeg: 3 h. Toote värv: Must, Kaabli pikkus: 3,05 m. Kaal: 46,8 kg, Pakendi kaal: 56,8 kg. Liides: DB-9 RS-232/RJ-45 10/100 Base-T, Sisendühenduse tüüp: NEMA 5-15R/NEMA 5-20R, Mõõdud (l x s x k): 432 x 678 x 86 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC Smart-UPS XL Modular 3000VA 120V Rackmount/Tower 3 kVA 2850 W | €5403.08 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 3 kVA |
| Väljundvõimsus | 2850 W |
| Sisendsagedus | 60 Hz |
| Liigpinge hinnang | 540 J |
| Hädaabi väljalülitus (EPO) | |
| Kuuldavad alarmid | |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Kaabli pikkus | 3,05 m |
| Muud funktsioonid | |
| Liides | DB-9 RS-232/RJ-45 10/100 Base-T |
| Sisendühenduse tüüp | NEMA 5-15R/NEMA 5-20R |
| Mõõdud (l x s x k) | 432 x 678 x 86 mm |
| Mac-ühilduvus | |
| Nominaalne väljundpinge | 120 V |
| Nominaalne sisendpinge | 120 V |
| Pakendi mõõtmed (l x s x k) | 596 x 980 x 250 mm |
| Aku | |
| Tüübipärane varundamisaeg täiskoormusega | 3,5 min |
| Tüübipärane varundamisaeg poole koormusega | 11,9 min |
| Aku laadimisaeg | 3 h |
| Asendusaku kassett | RBC43 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -5 - 55 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 95 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 46,8 kg |
| Pakendi kaal | 56,8 kg |