Tootja: APC
Mudel: SUVTP15KF2B2S
EAN: 0731304257073
APC Smart-UPS VT 15kVA. Väljundvõimsuse potentsiaal: 15 kVA, Väljundvõimsus: 12000 W, Sisendsagedus: 40/70 Hz. Akutehnoloogia: Suletud pliiaku (VRLA), Aku laadimisaeg: 5 h. Toote värv: Must, Sertifikaat: cUL Recognized,ISO 14001,ISO 9001,UL 1778. Kaal: 396,8 kg, Pakendi kaal: 428,2 kg. Aku tüüp: VRLA, Liides: DB-9 RS-232, Smart-Slot, Väljundühendused: 1x Hard Wire 5-wire (3PH + N + G) 1x Screw Terminals
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC Smart-UPS VT 15kVA puhvertoiteallikas (UPS) 12000 W | €13857.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 15 kVA |
| Väljundvõimsus | 12000 W |
| Sisendsagedus | 40/70 Hz |
| Hädaabi väljalülitus (EPO) | Jah |
| Kuuldavad alarmid | Jah |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Sertifikaat | cUL Recognized,ISO 14001,ISO 9001,UL 1778 |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Suletud pliiaku (VRLA) |
| Aku laadimisaeg | 5 h |
| Käigultvahetusega aku | Jah |
| Muud funktsioonid | |
| Aku tüüp | VRLA |
| Liides | DB-9 RS-232, Smart-Slot |
| Väljundühendused | 1x Hard Wire 5-wire (3PH + N + G) 1x Screw Terminals |
| Sisendühenduse tüüp | Hard Wire 5-wire (3PH + N + G) |
| Mõõdud (l x s x k) | 356 x 813 x 1499 mm |
| Nominaalne sisendpinge | 208 V |
| Märkus väljundpinge kohta | Configurable for 208 and 220V - 3 Phase |
| Pakendi mõõtmed (l x s x k) | 650 x 1062 x 1643 mm |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -50 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 95 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 999,9 m |
| Kõrgus mittekasutamisel | 0 - 15000 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 396,8 kg |
| Pakendi kaal | 428,2 kg |