Tootja: APC
Mudel: SUVTP20KH4B4S
EAN: 0731304256922
APC Smart-UPS VT. Väljundvõimsuse potentsiaal: 20 kVA, Väljundvõimsus: 16000 W, Piirvool: 27 A. Tüübipärane varundamisaeg täiskoormusega: 18,3 min, Tüübipärane varundamisaeg poole koormusega: 46,5 min, Aku laadimisaeg: 5 h. Toote värv: Must, Sertifikaat: ISO, CE. Kaal: 599 kg. Tooteid kaubaaluse kohta: 1 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC SUVTP20KH3B4S puhvertoiteallikas (UPS) 20 kVA 16000 W | €15985.31 |
|
mts.ee |
APC Smart-UPS VT 20 kVA 16000 W | €17447.35 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 20 kVA |
| Väljundvõimsus | 16000 W |
| Piirvool | 27 A |
| Hädaabi väljalülitus (EPO) | |
| Müratase | 64 dB |
| Kuuldavad alarmid | |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| LED-indikaatorid | |
| Sertifikaat | ISO, CE |
| Muud funktsioonid | |
| Aku tüüp | VRLA |
| Liides | DB-9, RS-232, Smart-Slot |
| Väljundühendused | - 3PH + G; - 3PH + N + G; |
| Sisendühenduse tüüp | 3PH + N + G |
| Mõõdud (l x s x k) | 813 x 559 x 1499 mm |
| Märkus väljundpinge kohta | 380: 400/415 V3 |
| Aku | |
| Tüübipärane varundamisaeg täiskoormusega | 18,3 min |
| Tüübipärane varundamisaeg poole koormusega | 46,5 min |
| Aku laadimisaeg | 5 h |
| Käigultvahetusega aku | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -50 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 95 protsenti |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 1 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 85078000 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 599 kg |