Tootja: APC
Mudel: SRTL2200RMXLI-NC
EAN: 0731304347545
APC SMART-UPS SRT LI-ION 2200VA RM. Puhvertoiteallika topoloogia: Online UPS, Väljundvõimsuse potentsiaal: 2,2 kVA, Väljundvõimsus: 1980 W. AC-väljundi tüüp: C13 pistikut, C19 pistikut, AC-väljundite arv: 8 vahelduvvoolu kontakt. Akutehnoloogia: Liitiumioon (Li-Ion), Aku pinge: 48 V, Aku kasutusiga (max): 10 aasta(t). Toote kuju: Riiulile monteeritav, Toote värv: Must, Hõbe, Püstiku mahutavus: 3U. Laius: 432 mm, Sügavus: 639 mm, Kõrgus: 128 mm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Online UPS |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 2,2 kVA |
| Väljundvõimsus | 1980 W |
| Lainekuju | Siinus |
| Sisendi tööpinge (minimaalne) | 160 V |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 275 V |
| Sisendsagedus | 40 - 70 Hz |
| Väljundi tööpinge (minimaalne) | 220 V |
| Väljundi tööpinge (maksimaalne) | 240 V |
| Väljundsagedus | 50/60 Hz |
| Liigpinge hinnang | 432 J |
| Amplituuditegur | 3:1 |
| Väljundpinge THD | 2 protsenti |
| Müratase | 50 dB |
| Ülepingekaitse | Jah |
| Kuuldavad alarmid | Jah |
| Automaatne väljalülitus | Jah |
| Toiteallika tüüp | Vahelduvvool |
| Disain | |
| Toote kuju | Riiulile monteeritav |
| Toote värv | Must, Hõbe |
| Püstiku mahutavus | 3U |
| Kaabli pikkus | 1,83 m |
| Kontrolli tüüp | Nööbid |
| Kuvamise tüüp | LCD |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP20 |
| Sertifikaat | CE, EAC |
| Pesad & liidesed | |
| AC-väljundi tüüp | C13 pistikut, C19 pistikut |
| AC-väljundite arv | 8 vahelduvvoolu kontakt |
| Emergency Power Off (EPO) ühendus | Jah |
| Pakendi andmed | |
| Püstiku paigaldamise komplekt | Jah |
| Kaablid kaasa arvatud | Väljundi toitekaabel, USB kaabel |
| Juhend | Jah |
| Kiirpaigaldusjuhend | Jah |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Aku pinge | 48 V |
| Aku kasutusiga (max) | 10 aasta(t) |
| Aku laadimisaeg | 4 h |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 50 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 432 mm |
| Sügavus | 639 mm |
| Kõrgus | 128 mm |
| Kaal | 30,5 kg |
| Pakendi laius | 870 mm |
| Pakendi sügavus | 600 mm |
| Pakendi kõrgus | 245 mm |
| Pakendi kaal | 41,4 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | Green Premium |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85078000 |
| Muud funktsioonid | |
| Möödavool | Built-in |