Tootja: APC
Mudel: SURT192RMXLBP2
EAN: 0731304255734
APC Smart-UPS RT192V RM Battery Pack 2 Rows. Akutehnoloogia: Suletud pliiaku (VRLA). Toote kuju: Riiulile monteeritav, Toote värv: Must. Kaal: 181,8 kg, Pakendi kaal: 220,4 kg. Mõõdud (l x s x k): 432 x 739 x 263 mm, Pakendi mõõtmed (l x s x k): 610 x 1003 x 432 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
APC Smart-UPS RT192V RM Battery Pack SURT192RMXLBP2 | €4697.03 |
|
mts.ee |
APC Smart-UPS RT192V RM Battery Pack 2 Rows | €5666.77 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote kuju | Riiulile monteeritav |
| Toote värv | Must |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Suletud pliiaku (VRLA) |
| Akuelementide arv | 4 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -15 - 45 °C |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 3000 m |
| Muud funktsioonid | |
| Mõõdud (l x s x k) | 432 x 739 x 263 mm |
| Pakendi mõõtmed (l x s x k) | 610 x 1003 x 432 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 181,8 kg |
| Pakendi kaal | 220,4 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85078000 |