Tootja: APC
Mudel: SURTA48RMXLBP2U
EAN: 0020626731102
APC Smart-UPS RT 48V. Akutehnoloogia: Suletud pliiaku (VRLA), Aku mahutavus: 864 Ah, Aku pinge: 48 V. Toote kuju: Riiulile monteeritav, Toote värv: Must, Sertifikaat: RoHS 7b Exemption. Kaal: 32,9 kg, Pakendi kaal: 37,1 kg. Mõõdud (l x s x k): 452 x 559 x 86 mm, Pakendi mõõtmed (l x s x k): 610 x 730 x 254 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC Smart-UPS RT 48V | €1340.84 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote kuju | Riiulile monteeritav |
| Toote värv | Must |
| Sertifikaat | RoHS 7b Exemption |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Suletud pliiaku (VRLA) |
| Aku mahutavus | 864 Ah |
| Aku pinge | 48 V |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 50 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 95 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 3000 m |
| Muud funktsioonid | |
| Mõõdud (l x s x k) | 452 x 559 x 86 mm |
| Pakendi mõõtmed (l x s x k) | 610 x 730 x 254 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 32,9 kg |
| Pakendi kaal | 37,1 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85078000 |