Tootja: APC
Mudel: SURT1000XLIM
EAN: 0731304283515
APC Smart-UPS RT 1000VA. Väljundvõimsuse potentsiaal: 1 kVA, Väljundvõimsus: 700 W, Sisendi tööpinge (minimaalne): 100 V. AC-väljundi tüüp: C13 pistikut, AC-väljundite arv: 8 vahelduvvoolu kontakt. Akutehnoloogia: Suletud pliiaku (VRLA), Aku laadimisaeg: 3 h. Toote kuju: Riiulile monteeritav, Toote värv: Must, Püstiku mahutavus: 2U. Laius: 85 mm, Sügavus: 483 mm, Kõrgus: 432 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 1 kVA |
| Väljundvõimsus | 700 W |
| Sisendi tööpinge (minimaalne) | 100 V |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 280 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundi tööpinge (minimaalne) | 220 V |
| Väljundi tööpinge (maksimaalne) | 240 V |
| Liigpinge hinnang | 420 J |
| Tõhusus | 88 protsenti |
| Amplituuditegur | 3:1 |
| Hädaabi väljalülitus (EPO) | Jah |
| Väljundpinge THD | 3 protsenti |
| Müratase | 55 dB |
| Disain | |
| Toote kuju | Riiulile monteeritav |
| Toote värv | Must |
| Püstiku mahutavus | 2U |
| Kaabli pikkus | 2,5 m |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Sertifikaat | CE, DNV, EN 50091-1, EN 50091-2, EN 55022 Cl. A, EN 60950, EN 61000-3-2. |
| Pesad & liidesed | |
| AC-väljundi tüüp | C13 pistikut |
| AC-väljundite arv | 8 vahelduvvoolu kontakt |
| Väljundi IEC ümbertõstetavate ühenduste arv | 2 |
| RS-232 portide arv | 1 |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Suletud pliiaku (VRLA) |
| Aku laadimisaeg | 3 h |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 55 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 50 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 95 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 3000 m |
| Kõrgus mittekasutamisel | 0 - 15000 m |
| Muud funktsioonid | |
| Mõõdud (l x s x k) | 85 x 483 x 432 mm |
| Nominaalne väljundpinge | 230 V |
| Nominaalne sisendpinge | 230 V |
| Pakendi mõõtmed (l x s x k) | 630 x 594 x 286 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 85 mm |
| Sügavus | 483 mm |
| Kõrgus | 432 mm |
| Kaal | 23 kg |
| Pakendi kaal | 27,8 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85078000 |