Tootja: APC
Mudel: SMC3000RMI2U
EAN: 0731304310112
APC Smart UPS C 3000V. Puhvertoiteallika topoloogia: Liini-interaktiivne, Väljundvõimsuse potentsiaal: 3 kVA, Väljundvõimsus: 2100 W. Toote kuju: Riiulile monteeritav, Toote värv: Must, Püstiku mahutavus: 2U. Laius: 480 mm, Sügavus: 670 mm, Kõrgus: 89 mm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Liini-interaktiivne |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 3 kVA |
| Väljundvõimsus | 2100 W |
| Lainekuju | Siinus |
| Sisendi tööpinge (minimaalne) | 180 V |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 287 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundi tööpinge (minimaalne) | 230 V |
| Väljundi tööpinge (maksimaalne) | 230 V |
| Disain | |
| Toote kuju | Riiulile monteeritav |
| Toote värv | Must |
| Püstiku mahutavus | 2U |
| LED-indikaatorid | |
| Pesad & liidesed | |
| USB port | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -15 - 45 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 480 mm |
| Sügavus | 670 mm |
| Kõrgus | 89 mm |
| Kaal | 41 kg |