Tootja: APC
Mudel: SUA750RM1U
EAN: 0731304123903
APC Smart-UPS 750VA. Väljundvõimsuse potentsiaal: 0,75 kVA, Väljundvõimsus: 480 W, Sisendsagedus: 47/63 Hz. AC-väljundi tüüp: NEMA 5–15P, NEMA 5–15R. Tüübipärane varundamisaeg täiskoormusega: 7,1 min, Tüübipärane varundamisaeg poole koormusega: 23,6 min, Asendusaku kassett: (1) RBC34. Toote kuju: Riiulile monteeritav, Toote värv: Must, Püstiku mahutavus: 1U. Komplektis sisalduv tarkvara: PowerChute Smart-UPS Bundle
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 0,75 kVA |
| Väljundvõimsus | 480 W |
| Sisendsagedus | 47/63 Hz |
| Liigpinge hinnang | 480 J |
| Disain | |
| Toote kuju | Riiulile monteeritav |
| Toote värv | Must |
| Püstiku mahutavus | 1U |
| Pesad & liidesed | |
| AC-väljundi tüüp | NEMA 5–15P, NEMA 5–15R |
| Muud funktsioonid | |
| Liides | DB-9 RS-232, SmartSlot, USB |
| Väljundühendused | (4)IEC 320 C13 (2)IEC Jumpers |
| Sisendühenduse tüüp | IEC-320 C14 |
| Mõõdud (l x s x k) | 431,8 x 660,4 x 43,7 mm |
| Filtreerimise kirjeldus | 0.3% IEEE/UL 1449 |
| Nominaalne sisendpinge | 120 V |
| Nominaalne väljundpinge | 120 V |
| I/O-pordid | DB-9 RS-232, SmartSlot, USB |
| Aku | |
| Tüübipärane varundamisaeg täiskoormusega | 7,1 min |
| Tüübipärane varundamisaeg poole koormusega | 23,6 min |
| Asendusaku kassett | (1) RBC34 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -15 - 45 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 95 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 3000 m |
| Pakendi andmed | |
| Komplektis sisalduv tarkvara | PowerChute Smart-UPS Bundle |