Tootja: APC
Mudel: SUA1500
EAN: 0662712247090
APC Smart-UPS 1500VA. Väljundvõimsuse potentsiaal: 1,44 kVA, Väljundvõimsus: 980 W, Sisendsagedus: 47/63 Hz. AC-väljundi tüüp: NEMA 5–15P, NEMA 5–15R. Akutehnoloogia: Suletud pliiaku (VRLA), Tüübipärane varundamisaeg täiskoormusega: 6,7 min, Tüübipärane varundamisaeg poole koormusega: 23,9 min. Toote kuju: Mini Tower, Toote värv: Must. Kaal: 24,1 kg
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
APC SMART UPS 1500 VA BLACK 1500 VA LINE-INTERACTIV US | €597.75 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 1,44 kVA |
| Väljundvõimsus | 980 W |
| Sisendsagedus | 47/63 Hz |
| Liigpinge hinnang | 480 J |
| Hädaabi väljalülitus (EPO) | |
| Kuuldavad alarmid | |
| Disain | |
| Toote kuju | Mini Tower |
| Toote värv | Must |
| Pesad & liidesed | |
| AC-väljundi tüüp | NEMA 5–15P, NEMA 5–15R |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Suletud pliiaku (VRLA) |
| Tüübipärane varundamisaeg täiskoormusega | 6,7 min |
| Tüübipärane varundamisaeg poole koormusega | 23,9 min |
| Muud funktsioonid | |
| Väljundühendused | - (8) IEC 320 C13 - (2) IEC Jumpers |
| Sisendühenduse tüüp | IEC-320 C14 |
| Mõõdud (l x s x k) | 170 x 439 x 216 mm |
| Nominaalne sisendpinge | 120 V |
| Nominaalne väljundpinge | 120 V |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 24,1 kg |