Tootja: APC
Mudel: SMT1000I-6W
EAN: 5054444035079
APC Smart-UPS. Puhvertoiteallika topoloogia: Liini-interaktiivne, Väljundvõimsuse potentsiaal: 1 kVA, Väljundvõimsus: 700 W. AC-väljundi tüüp: C13 pistikut, Elektripistik: C14 pistikut, AC-väljundite arv: 8 vahelduvvoolu kontakt. Akutehnoloogia: Suletud pliiaku (VRLA), Aku vastupidavus: 264 VAh, Tüübipärane varundamisaeg täiskoormusega: 5,8 min. Toote kuju: Tower, Toote värv: Must, Kuvamise tüüp: LCD. Laius: 171 mm, Sügavus: 439 mm, Kõrgus: 219 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC Smart-UPS Liini-interaktiivne 1 kVA 700 W 8 vahelduvvoolu kontakt | €1118.74 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Liini-interaktiivne |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 1 kVA |
| Väljundvõimsus | 700 W |
| Lainekuju | Siinus |
| Sisendi tööpinge (minimaalne) | 151 V |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 302 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundi tööpinge (minimaalne) | 220 V |
| Väljundi tööpinge (maksimaalne) | 240 V |
| Automaatne pingestabilisaator (AVR) | Jah |
| Liigpinge hinnang | 459 J |
| Tõhusus | 98,6 protsenti |
| Hädaabi väljalülitus (EPO) | O |
| Müratase | 41 dB |
| Kuuldavad alarmid | Jah |
| Kuuldava alarmiga režiimid | Aku tühjenemise märguanne, Ülelaadimise hoiatus |
| Automaatne taaskäivitumine | Jah |
| Disain | |
| Toote kuju | Tower |
| Toote värv | Must |
| Kuvamise tüüp | LCD |
| LED-indikaatorid | Staatus |
| Sertifikaat | C-tick, CE, EN 50091-1, EN 50091-2, VDE, REACH |
| Pesad & liidesed | |
| AC-väljundi tüüp | C13 pistikut |
| Elektripistik | C14 pistikut |
| AC-väljundite arv | 8 vahelduvvoolu kontakt |
| Väljundi IEC ümbertõstetavate ühenduste arv | 2 |
| USB port | Jah |
| SmartSlot | Jah |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Suletud pliiaku (VRLA) |
| Aku vastupidavus | 264 VAh |
| Tüübipärane varundamisaeg täiskoormusega | 5,8 min |
| Tüübipärane varundamisaeg poole koormusega | 19 min |
| Aku kasutusiga (max) | 5 aasta(t) |
| Aku laadimisaeg | 3 h |
| Käigultvahetusega aku | Jah |
| Automaatne akutest | Jah |
| Külmstart | Jah |
| Pakendi andmed | |
| Kaablid kaasa arvatud | RS-232, USB kaabel |
| Kiirpaigaldusjuhend | Jah |
| Tarkvara CD | Jah |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -15 - 45 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 95 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 3000 m |
| Kõrgus mittekasutamisel | 0 - 15000 m |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 12 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 85078000 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 171 mm |
| Sügavus | 439 mm |
| Kõrgus | 219 mm |
| Kaal | 18,9 kg |
| Pakendi laius | 328 mm |
| Pakendi sügavus | 595 mm |
| Pakendi kõrgus | 376 mm |
| Pakendi kaal | 22,8 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR, Green Premium, RoHS |