Tootja: APC
Mudel: SUA1000RMI1U
EAN: 0731304123897
APC Smart-UPS Line-Interactive 1 kVA 640 W 4 vahelduvvoolupistikut on usaldusväärne ja suure jõudlusega katkematu toiteallikas (UPS), mis on loodud kaitsma teie kriitilisi andmeid ja seadmeid elektrikatkestuste, ülepingete ja piikide eest. 1 kVA väljundvõimsusega ja 640 W väljundvõimsusega UPS pakub piisavalt energiat teie arvutitele, serveritele või võrguseadmetele.
Sellel UPSil on line-interaktiivne topoloogia ja siinuslaine väljundlaine kuju, mis tagab, et teie seadmed saavad puhast ja stabiilset energiat ka voolukõikumiste ajal. Tänu neljale C13-konnektoriga vahelduvvoolu väljundile saate UPSi külge ühendada mitu seadet ning C14-konnektoriga toitepistik tagab lihtsa ja turvalise ühenduse sisendtoiteallikaga.
APC Smart-UPS on loodud ka kasutusmugavuse ja mugavuse tagamiseks. See sisaldab mitmeid liideseid, sealhulgas DB-9 RS-232, SmartSlot ja USB, mis võimaldab lihtsat suhtlemist ühendatud seadmetega. UPSil on ka LED-indikaatorid aku vahetamise ja ülepingekaitse jaoks, mis teeb seadmete seisundi jälgimise lihtsaks.
UPS on rackmount-vormingus, mille rack-mahtuvus on 1U, mistõttu seda on lihtne integreerida olemasolevasse rack-seadmesse. Samuti on selle tootevärv must ning see on kujundatud nii, et see oleks esteetiliselt meeldiv ja sobituks teie seadmetega.
APC Smart-UPSil on suletud pliiakude (VRLA) tehnoloogia, mille aku mahutavus on 216 VAh. Sellel on ka kuumvahetatavad akud, automaatne aku testimine ja aku laadimisaeg 2 tundi, mis muudab selle väga usaldusväärseks ja hooldusvabaks.
Kaalu ja mõõtmete poolest kaalub see UPS 21,8 kg ning selle kõrgus on 44 mm, laius 432 mm ja sügavus 660 mm. Pakendi kaal on 25,4 kg ja pakendi mõõtmed on 559 x 191 x 775 mm.
APC Smart-UPSil on ka hulk funktsioone, mis on mõeldud selle funktsionaalsuse ja jõudluse suurendamiseks, sealhulgas ülepingekaitse, helisignaalid ja USB-pordid. Samuti on see ehitatud nii, et see peab vastu mitmesugustes töötingimustes, kuna selle töötemperatuurivahemik on 0-40 °C, töökõrgusvahemik 0-3000 m ja hoiutemperatuurivahemik -15-45 °C.
Kui otsite usaldusväärset ja suure jõudlusega UPSi, mis kaitseks teie kriitilisi seadmeid elektrikatkestuste ja muude elektrikatkestuste eest, on APC Smart-UPS Line-Interactive 1 kVA 640 W 4 vahelduvvoolu väljundit (pistikupesa) suurepärane valik.
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Liini-interaktiivne |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 1 kVA |
| Väljundvõimsus | 640 W |
| Lainekuju | Siinus |
| Sisendi tööpinge (minimaalne) | 151 V |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 302 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Liigpinge hinnang | 480 J |
| Müratase | 55 dB |
| Ülepingekaitse | Jah |
| Kuuldavad alarmid | Jah |
| Disain | |
| Toote kuju | Riiulile monteeritav |
| Toote värv | Must |
| Püstiku mahutavus | 1U |
| LED-indikaatorid | Asendusaku |
| Sertifikaat | C-tick, CE, EN 50091-1, EN 50091-2, GOST, VDE, PEP, EOLI |
| Pesad & liidesed | |
| AC-väljundi tüüp | C13 pistikut |
| Elektripistik | C14 pistikut |
| AC-väljundite arv | 4 vahelduvvoolu kontakt |
| Väljundi IEC ümbertõstetavate ühenduste arv | 2 |
| USB port | Jah |
| Seerialiides | Jah |
| Jadaliidese tüüp | RS-232 |
| SmartSlot | Jah |
| Pakendi andmed | |
| Püstiku paigaldamise komplekt | Jah |
| Kaablid kaasa arvatud | RS-232, USB kaabel |
| Juhend | Jah |
| Tarkvara CD | Jah |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Suletud pliiaku (VRLA) |
| Aku vastupidavus | 216 VAh |
| Tüübipärane varundamisaeg täiskoormusega | 5,4 min |
| Tüübipärane varundamisaeg poole koormusega | 14,5 min |
| Aku kasutusiga (max) | 6 aasta(t) |
| Aku laadimisaeg | 2 h |
| Käigultvahetusega aku | Jah |
| Automaatne akutest | Jah |
| Muud funktsioonid | |
| Liides | DB-9 RS-232, SmartSlot, USB |
| Sisendühenduse tüüp | IEC-320 C14 |
| Nominaalne sisendpinge | 230 V |
| Nominaalne väljundpinge | 230 V |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -15 - 45 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 95 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 3000 m |
| Kõrgus mittekasutamisel | 0 - 15000 m |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 8 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 85078000 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 432 mm |
| Sügavus | 660 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Kaal | 21,8 kg |
| Pakendi laius | 559 mm |
| Pakendi sügavus | 775 mm |
| Pakendi kõrgus | 191 mm |
| Pakendi kaal | 25,4 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |