| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
APC MGE GALAXY 5500 BATTERY MODULE CABINET L700B | €12830.40 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote värv | Hall |
| Sertifikaat | ISO 14001, ISO 9001, TUV |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Suletud pliiaku (VRLA) |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 45 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 90 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 999 m |
| Kõrgus mittekasutamisel | 0 - 9000 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 822 mm |
| Sügavus | 820 mm |
| Kõrgus | 1900 mm |
| Kaal | 950 kg |
| Pakendi laius | 850 mm |
| Pakendi sügavus | 838 mm |
| Pakendi kõrgus | 1930 mm |
| Pakendi kaal | 965 kg |
| Pakendi andmed | |
| Juhend | |