Tootja: APC
Mudel: E3SUPS15K3IB
EAN: 0731304341888
APC E3SUPS15K3IB. Puhvertoiteallika topoloogia: Online UPS, Väljundvõimsuse potentsiaal: 15 kVA, Väljundvõimsus: 15000 W. Akutehnoloogia: Suletud pliiaku (VRLA), Aku pinge: 240 V. Toote värv: Valge, Sertifikaat: REACH: Contains No SVHCs. Laius: 380 mm, Sügavus: 907 mm, Kõrgus: 1400 mm. Aku tüüp: VRLA, Väljundpinge: 220 - 240 V
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC E3SUPS15K3IB1 Easy UPS 3S 15kVA 400V 3:1 UPS with internal batteries - 9 minutes runtime | €8665.71 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Online UPS |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 15 kVA |
| Väljundvõimsus | 15000 W |
| Sisendi tööpinge (minimaalne) | 220 V |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 400 V |
| Sisendsagedus | 45/65 Hz |
| Väljundi tööpinge (minimaalne) | 220 V |
| Väljundi tööpinge (maksimaalne) | 240 V |
| Väljundsagedus | 50/60 Hz |
| Amplituuditegur | 3:1 |
| Ülekoormuse maht (10 min) | 125 protsenti |
| Ülekoormuse maht (1 min) | 150 protsenti |
| Müratase | 60 dB |
| Disain | |
| Toote värv | Valge |
| Sertifikaat | REACH: Contains No SVHCs |
| Pesad & liidesed | |
| Jadaportide kogus | 1 |
| Paralleelportide kogus | 1 |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Suletud pliiaku (VRLA) |
| Aku pinge | 240 V |
| Muud funktsioonid | |
| Aku tüüp | VRLA |
| Väljundpinge | 220 - 240 V |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -25 - 55 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 95 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 984,3 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 380 mm |
| Sügavus | 907 mm |
| Kõrgus | 1400 mm |
| Kaal | 130 kg |
| Pakendi laius | 563 mm |
| Pakendi sügavus | 1014 mm |
| Pakendi kõrgus | 1640 mm |
| Pakendi kaal | 145 kg |
| Pakendi andmed | |
| Lisatud sulavkaitse | |
| Kiirpaigaldusjuhend | |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85078000 |