Tootja: APC
Mudel: BX2200MI-FR
EAN: 0731304420514
Otsid oma elektroonikaseadmete jaoks usaldusväärset puhvertoiteallikat? Vaata lähemalt APC BX2200MI-FR UPS-i, mis on liini-interaktiivne mudel võimsusega 2,2 kVA ja väljundvõimsusega 1200 W. See kompaktne seade on varustatud suletud pliiakuga (VRLA), mis pakub poole koormusega tüüpilist varundusaega 8,5 minutit ja täiskoormusega tüüpilist varundusaega 1 minut. Sine-lainekuju ja automaatne pingestabilisaator (AVR) tagavad, et sinu seadmeid kaitstakse võimsuse kõikumiste ja ülepingete eest.
APC BX2200MI-FR disain on stiilne ja kompaktne, musta värviga ning varustatud LED-indikaatoritega, mis annavad ülevaate UPS-i olekust. Lisatud sisseehitatud ventilaator tagab piisava ventilatsiooni ka piiratud ruumis.
Selle UPS-i aku tehnoloogia on väga usaldusväärne ja omab tüüpilist akusse kasutusea aega kuni 2 aastat. Lisaks on sellel 13,3 kg kaal ja see kuulub puhvertoiteallikate kategooriasse. Tänu kaablite (sisendside toitekaabel) komplekti kuuluvusele pole vaja uurida, millised kaablid selle UPS-i käivitamiseks vajalikud on.
Muud APC BX2200MI-FR UPS-i funktsioonid hõlmavad reaktsiooniaega 6 ms, kuuldavaid hoiatushelisid ja toote sertifitseerimist, mis vastab CB EN62040-1 / CE / IEC-62040-1 / IEC-62040-2 standarditele, samuti muudele rahvusvahelise kaitse (IP) standardile. Sellel on ka lai valik töötemperatuuride vahemikku 0-40 °C, töörelatiivse niiskuse vahemikku 0-95% ja töökeskkonna kõrgusvahemikku kuni 3000 meetrit. Komplekti kuulub ka manuaal, mis teeb selle kasutamise ja seadistamise lihtsaks.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.f-m-shop.de |
APC Back-UPS BX Series BX2200MI-FR - USV - Wechselstrom 230 V | €272.26 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Liini-interaktiivne |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 2,2 kVA |
| Väljundvõimsus | 1200 W |
| Lainekuju | Siinus |
| Sisendi tööpinge (minimaalne) | 140 V |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 300 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundi tööpinge (minimaalne) | 230 V |
| Väljundi tööpinge (maksimaalne) | 230 V |
| Väljundsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundsageduse tundlikkus | 0.5 Hz |
| Väljundpinge tundlikkus | 10 protsenti |
| Automaatne pingestabilisaator (AVR) | |
| Reaktsiooniaeg | 6 ms |
| Sisendi võimsusfaktor | 0,54 |
| Müratase | 40 dB |
| Ülepingekaitse | |
| Kuuldavad alarmid | |
| Kuuldava alarmiga režiimid | Aku tühjenemise märguanne |
| Disain | |
| Toote kuju | Kompaktne |
| Toote värv | Must |
| Kaabli pikkus | 1,2 m |
| Sisseehitatud ventilaator | |
| LED-indikaatorid | |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP20 |
| Sertifikaat | CB Meet EN62040-1 / CE / IEC-62040-1 / IEC-62040-2 |
| Pesad & liidesed | |
| AC-väljundi tüüp | Tüüp E |
| Elektripistik | Tüüp F |
| USB port | |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| USB pesa tüüp | USB Type-B |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Suletud pliiaku (VRLA) |
| Tüübipärane varundamisaeg täiskoormusega | 1 min |
| Tüübipärane varundamisaeg poole koormusega | 8,5 min |
| Aku kasutusiga (max) | 2 aasta(t) |
| Aku laadimisaeg | 8 h |
| Pakendi andmed | |
| Kaablid kaasa arvatud | Sisendi toitekaabel |
| Juhend | |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -15 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 3000 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 140 mm |
| Sügavus | 390 mm |
| Kõrgus | 190 mm |
| Kaal | 12,3 kg |
| Pakendi laius | 235 mm |
| Pakendi sügavus | 495 mm |
| Pakendi kõrgus | 297 mm |
| Pakendi kaal | 13,3 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Harmonized System (HS) kood | 85078000 |