Tootja: APC
Mudel: BV500I-MS
EAN: 0731304338291
APC BV500I-MS. Puhvertoiteallika topoloogia: Liini-interaktiivne, Väljundvõimsuse potentsiaal: 0,5 kVA, Väljundvõimsus: 300 W. Elektripistik: C14 pistikut. Akutehnoloogia: Suletud pliiaku (VRLA), Aku kasutusiga (max): 5 aasta(t). Toote kuju: Kompaktne, Toote värv: Must, Kaabli pikkus: 1,52 m. Laius: 161 mm, Sügavus: 305 mm, Kõrgus: 93 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC BVX700LI puhvertoiteallikas (UPS) Liini-interaktiivne 0,7 kVA 360 W 4 vahelduvvoolu kontakt | €102.27 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Liini-interaktiivne |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 0,5 kVA |
| Väljundvõimsus | 300 W |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundsagedus | 50/60 Hz |
| Automaatne pingestabilisaator (AVR) | Jah |
| Reaktsiooniaeg | 6 ms |
| Müratase | 40 dB |
| Ülepingekaitse | Jah |
| Kuuldavad alarmid | Jah |
| Kuuldava alarmiga režiimid | Patareile ümberlülitumise märguanne, Aku tühjenemise märguanne, Ülelaadimise hoiatus |
| Disain | |
| Toote kuju | Kompaktne |
| Toote värv | Must |
| Kaabli pikkus | 1,52 m |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Sertifikaat | CE REACH |
| Pesad & liidesed | |
| Elektripistik | C14 pistikut |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Suletud pliiaku (VRLA) |
| Aku kasutusiga (max) | 5 aasta(t) |
| Külmstart | Jah |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 90 protsenti |
| Kasutamiskõrgus | 0 - 1968,3 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 161 mm |
| Sügavus | 305 mm |
| Kõrgus | 93 mm |
| Kaal | 3,9 kg |
| Pakendi laius | 143 mm |
| Pakendi sügavus | 373 mm |
| Pakendi kõrgus | 237 mm |
| Pakendi kaal | 4,2 kg |
| Pakendi andmed | |
| Juhend | Jah |
| Muud funktsioonid | |
| Nominaalne sisendpinge | 230 V |
| Nominaalne väljundpinge | 230 V |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85078000 |