Tootja: APC
Mudel: BE850G2-FR
EAN: 0731304347279
APC BE850G2-FR puhvertoiteallikas tagab usaldusväärse lahenduse seadmete kaitsmiseks elektrikatkestuste ja pingešokkide eest. Ooteseisundi (võrgust väljas) topoloogia ja 0,85 kVA väljundvõimsusega saad kuni 520 W võimsust oma seadmete jõudluse sujuvaks hoidmiseks katkestuste ja pingešokkide ajal.
Kompaktne suurus ja musta värvi esteetiline disain sobivad igasse keskkonda. Samuti on APC BE850G2-FR puhvertoiteallikal LED-indikaatorid, mis annavad reaalajas akuparameetrite ja võimsusmuutuste kohta ülevaate, tagades, et oled alati teadlik kättesaadavast võimsusest.
Tänu USB Type-C pordile ja 10/100Base-T kaabeldustehnoloogiale on APC BE850G2-FR puhvertoiteallikas lihtne ühendada ja kaitsta mitut seadet korraga. Samuti on sellel Ethernet LAN (RJ-45) pordid ja tugi DSL-ühenduste pingešoki eest kaitsmiseks.
Aku kasutusiga kuni 5 aastat ning aku laadimisaeg 16 tundi võimaldavad nautida katkematut toiteallika varustust pikka aega. Lisaks on APC BE850G2-FR-l helisignaalid, sealhulgas akuühenduse hoiatus, nõrk aku hoiatus ja ülekoormuse hoiatus, mis tagavad, et teavitatakse kõikidest probleemidest.
APC BE850G2-FR puhvertoiteallikas on disainitud suure ohutuse, tõhususe ja mugavuse tagamiseks, mida tõendavad ka tema CE ja EAC sertifikaadid. Lisaks on selle kaabli pikkus 1,83 meetrit ja pakendi kaal ainult 5 kilogrammi, mis teeb selle transpordi ja paigaldamise lihtsaks.
Väljundvõimsus on 520 W, piirvool on 6 A ja ülepingekaitse hinnang on 310 J. Müratase on 45 dB, mis teeb APC BE850G2-FR puhvertoiteallika ideaalseks lahenduseks seadmete kaitsmiseks elektrikatkestuste ja pingešokkide eest. Tellige endale oma seadmete kaitseks APC BE850G2-FR puhvertoiteallikas ning nautige katkematut toiteallika varustust nagu kunagi varem!
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Ooteseisund (võrgust väljas) |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 0,85 kVA |
| Väljundvõimsus | 520 W |
| Lainekuju | Siinus |
| Sisendi tööpinge (minimaalne) | 220 V |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 230 V |
| Sisendsagedus | 47/63 Hz |
| Väljundi tööpinge (minimaalne) | 220 V |
| Väljundi tööpinge (maksimaalne) | 230 V |
| Väljundsagedus | 47/63 Hz |
| Piirvool | 6 A |
| Liigpinge hinnang | 310 J |
| Tõhusus | 80 protsenti |
| Müratase | 45 dB |
| Ülepingekaitse | |
| Ülepingekaitse omadused | Digital Subscriber Line (DSL) |
| Kuuldavad alarmid | |
| Kuuldava alarmiga režiimid | Patareile ümberlülitumise märguanne, Aku tühjenemise märguanne, Ülelaadimise hoiatus |
| Disain | |
| Toote kuju | Kompaktne |
| Toote värv | Must |
| Kaabli pikkus | 1,83 m |
| LED-indikaatorid | |
| Sertifikaat | CE, EAC |
| Pesad & liidesed | |
| USB port | |
| USB pesa tüüp | USB tüüp-C |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Kaabeldustehnoloogia | 10/100Base-T |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -15 - 45 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 95 protsenti |
| Kõrgus mittekasutamisel | 0 - 4500 m |
| Aku | |
| Aku kasutusiga (max) | 5 aasta(t) |
| Aku laadimisaeg | 16 h |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 130 mm |
| Sügavus | 365 mm |
| Kõrgus | 120 mm |
| Kaal | 4,5 kg |
| Pakendi laius | 186 mm |
| Pakendi sügavus | 441 mm |
| Pakendi kõrgus | 190 mm |
| Pakendi kaal | 5 kg |
| Pakendi andmed | |
| Juhend | |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Harmonized System (HS) kood | 85078000 |