| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC 60kW 400V MAIN SERV. BYPASS PANEL | €3447.59 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote värv | Hall |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 0 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 0 - 95 protsenti |
| Muud funktsioonid | |
| Mõõdud (l x s x k) | 1155 x 475 x 1445 mm |
| Nominaalne sisendpinge | 400 V |
| Nominaalne väljundpinge | 400 V |
| Pakendi mõõtmed (l x s x k) | 1155 x 475 x 1572 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 200 kg |
| Pakendi kaal | 220 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85078000 |