Tootja: Allied Telesis
Mudel: AT-IE048-480-20
EAN: 0767035216478
Allied Telesis AT-IE048-480-20. Väljundvõimsus: 480 W, Sisendi tööpinge (minimaalne): 90 V, Sisendi tööpinge (maksimaalne): 350 V. Toote kuju: Tower, Toote värv: Valge, Korpuse materjal: Metall. Laius: 70 mm, Sügavus: 117 mm, Kõrgus: 124 mm. Nominaalne väljundpinge: 48 V, Nominaalne sisendpinge: 90 - 264; 98 - 350 V
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Väljundvõimsus | 480 W |
| Sisendi tööpinge (minimaalne) | 90 V |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 350 V |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Väljundi tööpinge (maksimaalne) | 48 V |
| Piirvool | 15 A |
| Tõhusus | 94 protsenti |
| Võimsustegur | 0,98 |
| Toite kaitsefunktsioonid | Ülevool, Ülepinge, Ülekütmine |
| Disain | |
| Toote kuju | Tower |
| Toote värv | Valge |
| Korpuse materjal | Metall |
| Jahutuse tüüp | Aktiivne |
| LED-indikaatorid | Alarm, Staatus |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -20 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 90 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 20 - 90 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 70 mm |
| Sügavus | 117 mm |
| Kõrgus | 124 mm |
| Kaal | 1,2 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS, WEEE |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85078000 |
| Muud funktsioonid | |
| Nominaalne sisendpinge | 90 - 264; 98 - 350 V |
| Nominaalne väljundpinge | 48 V |