Tootja: ACT
Mudel: AC2300
EAN: 8716065489903
ACT AC2300. Puhvertoiteallika topoloogia: Liini-interaktiivne, Väljundvõimsuse potentsiaal: 0,6 kVA, Väljundvõimsus: 360 W. Akutehnoloogia: Suletud pliiaku (VRLA). Toote kuju: Seinkinnitus, Toote värv: Must. Pakendi laius: 360 mm, Pakendi sügavus: 130 mm, Pakendi kõrgus: 240 mm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Puhvertoiteallika topoloogia | Liini-interaktiivne |
| Väljundvõimsuse potentsiaal | 0,6 kVA |
| Väljundvõimsus | 360 W |
| Sisendi tööpinge (maksimaalne) | 240 V |
| Automaatne pingestabilisaator (AVR) | |
| Ülepingekaitse | |
| Toite kaitsefunktsioonid | Lühis |
| Disain | |
| Toote kuju | Seinkinnitus |
| Toote värv | Must |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Suletud pliiaku (VRLA) |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85078000 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Pakendi laius | 360 mm |
| Pakendi sügavus | 130 mm |
| Pakendi kõrgus | 240 mm |
| Pakendi kaal | 4,98 kg |