Tootja: Multibrackets
Mudel: 0342
EAN: 7330381376597
Multibrackets 0342. Toote tüüp: Seadme puhastamise lapid, Õige kasutus: LCD/TFT/plasma, Mobiiltelefon/nutitelefon, Toote värv: Valge. Kaal: 450 g. Kaasnevate toodete arv: 100 tk, Kogus pakis: 1 tk. Pakendi laius: 70 mm, Pakendi sügavus: 70 mm, Pakendi kõrgus: 170 mm. Transpordikasti laius: 62 cm, Transpordikasti pikkus: 41 cm, Transpordikasti kõrgus: 36 cm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Seadme puhastamise lapid |
| Õige kasutus | LCD/TFT/plasma, Mobiiltelefon/nutitelefon |
| Toote värv | Valge |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 450 g |
| Pakendi sisu | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Kaasnevate toodete arv | 100 tk |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 70 mm |
| Pakendi sügavus | 70 mm |
| Pakendi kõrgus | 170 mm |
| Pakendi kaal | 270 g |
| Logistika andmed | |
| Transpordikasti laius | 62 cm |
| Transpordikasti pikkus | 41 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 36 cm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 7,5 kg |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 24 tk |