| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Fellowes Aérosol dépoussiérant écologique | €9.90 |
|
www.topbiz.fr |
Fellowes Aérosol dépoussiérant écologique | €15.68 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Seadme puhastamise aerosool |
| Õige kasutus | Klaviatuur |
| Maht | 350 ml |
| Materjal | Metall |
| Toote värv | Mitmevärviline |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 65 mm |
| Sügavus | 65 mm |
| Kõrgus | 185 mm |
| Kaal | 290 g |