Tootja: StarTech.com
Mudel: KYC1MF
EAN: 0065030772518
StarTech.com KYC1MF. Kaabli pikkus: 0,152 m, Pistmik 1: 2x 6-p Mini-DIN, Pistmik 2: 2x 6-p Mini-DIN. Kaal: 40 g. Kaasnevate toodete arv: 1 tk, Pakendi laius: 13 mm, Pakendi sügavus: 120 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
STARTECH 7M SFP | €83.94 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 0,152 m |
| Pistmik 1 | 2x 6-p Mini-DIN |
| Pistmik 2 | 2x 6-p Mini-DIN |
| Konnektor 1 sugu | Meessoost |
| Konnektor 2 sugu | Naissoost |
| Pistmik(ud) | 6 DIN Male, 6 DIN Female x2 |
| Toote värv | Beež, Valge |
| Pakendi andmed | |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| Pakendi laius | 13 mm |
| Pakendi sügavus | 120 mm |
| Pakendi kõrgus | 220 mm |
| Pakendi kaal | 40 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 40 g |