| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
IBM CPU XEON 6C 3.33GHz X5680 1333MHz 12MB 130W | €106.97 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori perekond | Intel® Xeon® 5000 Sequence |
| Protsessori mudel | X5680 |
| Protsessori baassagedus | 3,333 GHz |
| Protsessorituumad | 6 |
| Protsessori pesa | Socket B (LGA 1366) |
| Protsessori litograafia | 32 nm |
| Karp | |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Protsessori harud | 12 |
| Süsteemi siinikiirus | 6,4 GT/s |
| Protsessori töörežiimid | 32-bit |
| Protsessori vahemälu | 12 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | L3 |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 130 W |
| Protsessori esikülje siin | 1333 MHz |
| VID pingevahemik | 0,750 - 1,350 V |
| Ühilduv kiibikomplekt | Intel® 5520 |
| CPU kordaja (siini/tuuma suhe) | 25 |
| Funktsioonid | |
| Turuosa | Server |
| Ribalaius | 32000 MB/s |
| Töötingimused | |
| Maksimaalne kasutamistemperatuur | 78,5 °C |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |