| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
Intel Xeon 6C Processor Model X5680 130W 3.33GHz/1333MHz/12MB CPU XEON X5680/3.33G 12MB | €106.97 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori perekond | Intel® Xeon® 5000 Sequence |
| Protsessori mudel | X5680 |
| Protsessori baassagedus | 3,33 GHz |
| Protsessorituumad | 6 |
| Protsessori pesa | Socket B (LGA 1366) |
| Protsessori litograafia | 32 nm |
| Karp | |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Süsteemi siinikiirus | 6,4 GT/s |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Protsessori vahemälu | 12 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | L2 |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 130 W |
| Protsessori esikülje siin | 1333 MHz |
| VID pingevahemik | 0,800 - 1,300 V |
| CPU kordaja (siini/tuuma suhe) | 25 |
| Funktsioonid | |
| Turuosa | Server |