Tootja: Lenovo
Mudel: 4XG7A63446
EAN: 0889488531233
Lenovo Xeon Gold 6326. Protsessori perekond: Intel® Xeon® Gold, Protsessori pesa: LGA 4189, Protsessori litograafia: 10 nm. Mälukanalid: Okta-kanal, Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu: 6144 GB, Protsessori poolt toetatud mälu tüübid: DDR4-SDRAM. Turuosa: Server, Toetatud instruktsioonikogumikud: AVX, AVX 2.0, AVX-512, SSE4.2, Mastaapsus: 2S. Maximum Enclave Size Support for Intel® SGX: 64 GB. Protsessori pakendi suurus: 77.5 x 56.5 mm
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Xeon® Gold |
| Protsessori generatsioon | Intel Xeon Scalable 3. põlvkonna |
| Protsessori mudel | 6326 |
| Protsessori baassagedus | 2,9 GHz |
| Protsessorituumad | 16 |
| Protsessori pesa | LGA 4189 |
| Protsessori litograafia | 10 nm |
| Karp | |
| Lisatud jahutaja | |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Protsessori seeria | Intel Xeon Gold 6000 Series |
| Protsessori harud | 32 |
| Süsteemi siinikiirus | 11,2 GT/s |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Protsessori võimendussagedus | 3,5 GHz |
| Protsessori vahemälu | 24 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 185 W |
| Astmed | M1 |
| CardBusi tüüp | UPI |
| Protsessori koodnimetus | Ice Lake |
| Protsessori ARK ID | 215274 |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Eraldi graafikaadapter | |
| Pardagraafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel® Speed Shift tehnoloogia | |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| Intel®i AES uus juhend (Intel® AES-NI) | |
| Intel®i hüper hargtöötlus tehnoloogia (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Turbo Boost tehnoloogia | 2.0 |
| Intel® Transactional Synchronization Extensions | |
| Intel® Total Memory Encryption | |
| Intel® Platform Firmware Resilience tugi | |
| Maximum Enclave Size Support for Intel® SGX | 64 GB |
| Intel® Crypto Acceleration | |
| Intel® Run Sure tehnoloogia | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Intel® 64 | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Intel®i Software Guard Extensions (Intel® SGX) tarkvara | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Intel® Resource Director Technology (Intel® RDT) | |
| Mode-based Execute Control (MBE) | |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) | |
| Funktsioonid | |
| Execute Disable Bit | |
| Turuosa | Server |
| PCI Ekspressi siinide maksimum arv | 64 |
| PCI Expressi pesade versioon | 4.0 |
| Toetatud instruktsioonikogumikud | AVX, AVX 2.0, AVX-512, SSE4.2 |
| Lisavõimalused | |
| Mastaapsus | 2S |
| Mälu | |
| Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu | 6144 GB |
| Protsessori poolt toetatud mälu tüübid | DDR4-SDRAM |
| Protsessori poolt toetatud mälu kiirused | 3200 MHz |
| Mälukanalid | Okta-kanal |
| ECC | |
| Töötingimused | |
| Arvutikott | 78 °C |
| Muud funktsioonid | |
| Ühilduvus | Lenovo ThinkAgile HX5530, Lenovo ThinkAgile HX5531, Lenovo ThinkAgile HX7530, Lenovo ThinkAgile HX7531 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Protsessori pakendi suurus | 77.5 x 56.5 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85423119 |
| Tehnilised andmed | |
| Olek | Launched |
| Lansseerimiskuupäev | Q2'21 |
| UPI-linkide arv | 3 |