| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
IBM CPU KIT X5675 3.06GHz 6C 12MB 95W FOR HS22 | €106.97 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori perekond | Intel® Xeon® 5000 Sequence |
| Protsessori mudel | X5675 |
| Protsessori baassagedus | 3,06 GHz |
| Protsessorituumad | 6 |
| Protsessori pesa | Socket B (LGA 1366) |
| Protsessori litograafia | 32 nm |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Protsessori harud | 12 |
| Süsteemi siinikiirus | 6,4 GT/s |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Protsessori vahemälu | 12 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | L3 |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 95 W |
| Protsessori esikülje siin | 1333 MHz |
| VID pingevahemik | 0,750 - 1,350 V |
| Astmed | B1 |
| CPU kordaja (siini/tuuma suhe) | 23 |
| Protsessori kood | SLBYL |
| Funktsioonid | |
| Turuosa | Server |
| Ribalaius | 26214,4 MB/s |
| Töötingimused | |
| Maksimaalne kasutamistemperatuur | 81,3 °C |