Tootja: Lenovo
Mudel: 4XG7A82869
Lenovo Intel Xeon Platinum 8444H. Protsessori perekond: Intel® Xeon® Platinum, Protsessori pesa: LGA 4677 (Socket E), Protsessori litograafia: 10 nm. Mälukanalid: Okta-kanal, Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu: 4 TB, Protsessori poolt toetatud mälu tüübid: DDR4-SDRAM. Turuosa: Server, Kasutustingimused: Server/Enterprise, Toetatud instruktsioonikogumikud: AMX, AVX, AVX 2.0, AVX-512, SSE4.2. Maximum Enclave Size Support for Intel® SGX: 512 GB, Intel® Data Streaming Accelerator (DSA): 4 default devices, Intel® In-memory Analytics Accelerator (IAA): 4 default devices
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Xeon® Platinum |
| Protsessori generatsioon | Intel Xeon Scalable 4th Gen |
| Protsessori mudel | 8444H |
| Protsessori baassagedus | 2,9 GHz |
| Protsessorituumad | 16 |
| Protsessori pesa | LGA 4677 (Socket E) |
| Protsessori litograafia | 10 nm |
| Lisatud jahutaja | Ei |
| Protsessori seeria | Intel Xeon Platinum 8000 Series |
| Protsessori harud | 32 |
| Süsteemi siinikiirus | 16 GT/s |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Protsessori võimendussagedus | 4 GHz |
| Protsessori vahemälu | 45 MB |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 270 W |
| Astmed | E5 |
| Protsessori koodnimetus | Sapphire Rapids |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | Ei |
| Eraldi graafikaadapter | Ei |
| Pardagraafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i hüper hargtöötlus tehnoloogia (Intel® HT Technology) | Jah |
| Intel® Speed Shift tehnoloogia | Jah |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | Jah |
| Intel®i AES uus juhend (Intel® AES-NI) | Jah |
| Intel® Turbo Boost tehnoloogia | 2.0 |
| Intel® Transactional Synchronization Extensions | Jah |
| Intel® Total Memory Encryption | Jah |
| Intel® Control-flow Enforcement Technology (CET) | Jah |
| Maximum Enclave Size Support for Intel® SGX | 512 GB |
| Intel® Crypto Acceleration | Jah |
| Intel® Platform Firmware Resilience tugi | Jah |
| AVX-512 Fused Multiply-Add (FMA) moodul | 2 |
| Intel® Boot Guard | Jah |
| Intel®i Software Guard Extensions (Intel® SGX) tarkvara | Jah |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | Jah |
| Intel® 64 | Jah |
| Intel® OS Guard | Jah |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | Jah |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | Jah |
| Intel® Resource Director Technology (Intel® RDT) | Jah |
| Intel® Run Sure tehnoloogia | Jah |
| Mode-based Execute Control (MBE) | Jah |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) | Jah |
| Intel® Optane™ DC toetatud püsimälu | Jah |
| Intel® QuickAssist tarkvarakiirendus | Jah |
| Intel® On Demand funktsioonide aktiveerimine | Jah |
| Intel® Data Streaming Accelerator (DSA) | 4 default devices |
| Intel® In-memory Analytics Accelerator (IAA) | 4 default devices |
| Intel® Advanced Matrix Extensions (AMX) | Jah |
| Funktsioonid | |
| Execute Disable Bit | Jah |
| Turuosa | Server |
| Kasutustingimused | Server/Enterprise |
| PCI Ekspressi siinide maksimum arv | 80 |
| PCI Expressi pesade versioon | 5.0 |
| Toetatud instruktsioonikogumikud | AMX, AVX, AVX 2.0, AVX-512, SSE4.2 |
| Mastaapsus | S8S |
| Mälu | |
| Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu | 4 TB |
| Protsessori poolt toetatud mälu tüübid | DDR4-SDRAM |
| Mälukanalid | Okta-kanal |
| ECC | Jah |
| Töötingimused | |
| Arvutikott | 72 °C |
| DTS Max | 97 °C |
| Tehnilised andmed | |
| UPI-linkide arv | 4 |