| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
IBM CPU XE 10C 2.4GHz E7-2870 30MB 130W | €106.97 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori perekond | Intel® Xeon® E7 Family |
| Protsessori mudel | E7-2870 |
| Protsessori baassagedus | 2,4 GHz |
| Protsessorituumad | 10 |
| Protsessori pesa | LGA 1567 (Socket LS) |
| Protsessori litograafia | 32 nm |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Protsessori harud | 20 |
| Süsteemi siinikiirus | 6,4 GT/s |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Protsessori võimendussagedus | 2,8 GHz |
| Protsessori vahemälu | 30 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | L3 |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 130 W |
| Astmed | A2 |
| CPU kordaja (siini/tuuma suhe) | 18 |
| Protsessori kood | SLC3U |
| Funktsioonid | |
| Turuosa | Server |
| Töötingimused | |
| Maksimaalne kasutamistemperatuur | 69 °C |