Tootja: Lenovo
Mudel: 4XG0F28848
EAN: 0888965455024
Lenovo Intel Xeon E5-2603 v3. Protsessori perekond: Intel® Xeon® E5 v3, Protsessori pesa: LGA 2011-v3, Protsessori litograafia: 22 nm. Mälukanalid: Kvadraat-kanal, Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu: 768 GB, Protsessori poolt toetatud mälu tüübid: DDR4-SDRAM. Turuosa: Server, Toetatud instruktsioonikogumikud: AVX 2.0, Mastaapsus: 2S. Intel®i virtualiseerimise tehnoloogia (Intel® VT): VT-d, VT-x
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo Intel Xeon E5-2603 v3 protsessor 1,6 GHz 15 MB L3 | €553.09 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori perekond | Intel® Xeon® E5 v3 |
| Protsessori mudel | E5-2603V3 |
| Protsessori baassagedus | 1,6 GHz |
| Protsessorituumad | 6 |
| Protsessori pesa | LGA 2011-v3 |
| Protsessori litograafia | 22 nm |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Protsessori harud | 6 |
| Süsteemi siinikiirus | 6,4 GT/s |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Protsessori vahemälu | 15 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | L3 |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 85 W |
| VID pingevahemik | 0,65 - 1,30 V |
| QPI-linkide arv | 2 |
| Protsessori poolt toetatud mälu maksimaalne taktsagedus | 51 GB/s |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i identiteedi kaitse tehnoloogia (Intel® IPT) | Ei |
| Intel®i hüper hargtöötlus tehnoloogia (Intel® HT Technology) | Jah |
| Intel® Turbo Boost tehnoloogia | 2.0 |
| Intel®i tark vahemälu (Smart Cache) | Jah |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | Jah |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | Jah |
| Intel®i paindlik ligipääs mälule (Flex Memory Access) | Ei |
| Intel®i AES uus juhend (Intel® AES-NI) | Jah |
| Intel® vPro™ platvormi sobivus | Jah |
| Intel®i Secure Key tehnoloogia | Jah |
| Intel®i TSX-NI tehnoloogia | Ei |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | Jah |
| Intel®i Demand Based Switching funktsioon | Jah |
| Intel® OS Guard | Jah |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | Jah |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | Jah |
| Funktsioonid | |
| Ooterežiim | Jah |
| Termojärelevalve tehnoloogiad | Jah |
| Execute Disable Bit | Jah |
| Turuosa | Server |
| PCI Ekspressi siinide maksimum arv | 40 |
| PCI Expressi pesade versioon | 3.0 |
| Toetatud instruktsioonikogumikud | AVX 2.0 |
| Lisavõimalused | Ei |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 2 |
| Mastaapsus | 2S |
| Mälu | |
| Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu | 768 GB |
| Protsessori poolt toetatud mälu tüübid | DDR4-SDRAM |
| Protsessori poolt toetatud mälu kiirused | 1600 MHz |
| Mälukanalid | Kvadraat-kanal |
| ECC | Jah |
| Muud funktsioonid | |
| Intel®i virtualiseerimise tehnoloogia (Intel® VT) | VT-d, VT-x |
| Töötingimused | |
| Arvutikott | 72,8 °C |