Tootja: Lenovo
Mudel: 4XG7A37997
EAN: 0889488509041
Lenovo Intel Xeon-Bronze 3206R. Protsessori perekond: Intel® Xeon® Bronze, Protsessori pesa: LGA 3647 (Socket P), Protsessori litograafia: 14 nm. Mälukanalid: Heksa-kanal, Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu: 1024 GB, Protsessori poolt toetatud mälu tüübid: DDR4-SDRAM. Turuosa: Server, Mastaapsus: 2S
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo Intel Xeon-Bronze 3206R protsessor 1,9 GHz 11 MB L3 | €995.28 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Xeon® Bronze |
| Protsessori generatsioon | Intel Xeon Scalable 2. põlvkonna |
| Protsessori mudel | 3206R |
| Protsessori baassagedus | 1,9 GHz |
| Protsessorituumad | 8 |
| Protsessori pesa | LGA 3647 (Socket P) |
| Protsessori litograafia | 14 nm |
| Karp | |
| Lisatud jahutaja | |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Protsessori harud | 8 |
| Süsteemi siinikiirus | 9,6 GT/s |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Protsessori võimendussagedus | 1,9 GHz |
| Protsessori vahemälu | 11 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | L3 |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 85 W |
| Protsessori koodnimetus | Cascade Lake |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Pardagraafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Mälu | |
| Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu | 1024 GB |
| Protsessori poolt toetatud mälu tüübid | DDR4-SDRAM |
| Protsessori poolt toetatud mälu kiirused | 2133 MHz |
| Mälukanalid | Heksa-kanal |
| Funktsioonid | |
| Turuosa | Server |
| PCI Ekspressi siinide maksimum arv | 48 |
| PCI Expressi pesade versioon | 3.0 |
| Mastaapsus | 2S |