Tootja: Lenovo
Mudel: 4XG7A85824
EAN: 0889488668939
Lenovo EPYC AMD 9354. Protsessori perekond: AMD EPYC, Protsessori pesa: Socket SP5, Protsessori tootja: AMD. Mälukanalid: Dodeca-kanal, Protsessori poolt toetatud mälu tüübid: DDR5-SDRAM, Protsessori poolt toetatud mälu kiirused: 4800 MHz. Turuosa: Server
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
LENOVO THINKSYSTEM SR665 V3 AMD EPYC 9 354 32C 280W 3 25GHZ PROCESSOR W (4XG7A85824) | €4282.43 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessori perekond | AMD EPYC |
| Protsessori mudel | 9354 |
| Protsessori baassagedus | 3,25 GHz |
| Protsessorituumad | 32 |
| Protsessori pesa | Socket SP5 |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Protsessori harud | 64 |
| Protsessori võimendussagedus | 3,8 GHz |
| Protsessori vahemälu | 256 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | L3 |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 280 W |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Eraldi graafikaadapter | |
| Pardagraafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Mälu | |
| Protsessori poolt toetatud mälu tüübid | DDR5-SDRAM |
| Protsessori poolt toetatud mälu kiirused | 4800 MHz |
| Mälukanalid | Dodeca-kanal |
| Mälu ribalaius (maksimaalne) | 460,8 GB/s |
| Funktsioonid | |
| Turuosa | Server |
| PCI Ekspressi siinide maksimum arv | 128 |
| PCI Expressi pesade versioon | 5.0 |