Tootja: Lenovo
Mudel: 4XG7A63355
EAN: 0889488527731
Lenovo EPYC AMD 7F72. Protsessori perekond: AMD EPYC, Protsessori pesa: Socket SP3, Protsessori tootja: AMD. Protsessori poolt toetatud mälu tüübid: DDR4-SDRAM, Protsessori poolt toetatud mälu kiirused: 3200 MHz, Mälu ribalaius (maksimaalne): 204,8 GB/s. Turuosa: Server
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo EPYC AMD 7F72 protsessor 3,2 GHz 192 MB Last Level Cache | €6929.75 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessori perekond | AMD EPYC |
| Protsessori mudel | 7F72 |
| Protsessori baassagedus | 3,2 GHz |
| Protsessorituumad | 24 |
| Protsessori pesa | Socket SP3 |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Protsessori harud | 48 |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Protsessori võimendussagedus | 3,7 GHz |
| Protsessori vahemälu | 192 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | Last Level Cache |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 240 W |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | Ei |
| Integreeritud graafikaadapter | Ei |
| Pardagraafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Mälu | |
| Protsessori poolt toetatud mälu tüübid | DDR4-SDRAM |
| Protsessori poolt toetatud mälu kiirused | 3200 MHz |
| Mälu ribalaius (maksimaalne) | 204,8 GB/s |
| Funktsioonid | |
| Turuosa | Server |
| PCI Ekspressi siinide maksimum arv | 128 |
| PCI Expressi pesade versioon | 4.0 |