Tootja: Lenovo
Mudel: 4XG7A85821
EAN: 0889488668908
Lenovo AMD EPYC 9254. Protsessori perekond: AMD EPYC, Protsessori pesa: Socket SP5, Protsessori tootja: AMD. Mälukanalid: Okta-kanal, Protsessori poolt toetatud mälu tüübid: DDR4-SDRAM, Protsessori poolt toetatud mälu kiirused: 3200 MHz
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
LENOVO AMD EPYC 9254 | €4997.91 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | AMD |
| Protsessori perekond | AMD EPYC |
| Protsessori mudel | 9254 |
| Protsessori baassagedus | 2,9 GHz |
| Protsessorituumad | 24 |
| Protsessori pesa | Socket SP5 |
| Lisatud jahutaja | |
| Protsessori harud | 48 |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Protsessori võimendussagedus | 4,15 GHz |
| Protsessori vahemälu | 128 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | L3 |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 200 W |
| Protsessori poolt toetatud mälu maksimaalne taktsagedus | 460,8 GB/s |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Eraldi graafikaadapter | |
| Pardagraafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Mälu | |
| Protsessori poolt toetatud mälu tüübid | DDR4-SDRAM |
| Protsessori poolt toetatud mälu kiirused | 3200 MHz |
| Mälukanalid | Okta-kanal |