Tootja: Lenovo
Mudel: 4XG7A14812
EAN: 0889488493524
Lenovo 4XG7A14812 protsessor 2,1 GHz 11 MB Smart Cache - See Lenovo protsessor on mõeldud serverite ja tööjaamade jaoks ning pakub võimsust ja usaldusväärsust. Selle mudeliks on 4208, mis kuulub Intel® Xeon® Silver perekonda. Protsessori kiiruseks baasmoodulil on 2,1 GHz, kuid see võib ulatuda kuni 3,2 GHz-ni protsessori võimendussageduse abil. 11 MB Smart Cache vahemälu aitab suurendada protsessori jõudlust ja kiirotsingut.
Liideste osas toetab see LGA 3647 (Socket P) protsessoripesa ja UPI CardBusi tüüpi. Protsessoril on 8 tuuma ja 16 haru, mis tagavad kiire ja tõhusa töö. Samuti on see varustatud 64-bitise töörežiimiga, mis toetab suuremat mälumahtu.
See Intel Xeon Silver protsessor toetab ECC mälu ja heksa-kanaliga mälukanaleid. Mälu kiirus on 2400 MHz ja see toetab DDR4-SDRAM mälu tüüpe. Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu on kuni 1 TB.
Lisafunktsioonide hulka kuuluvad Intel®i hüper-hargtöötlus tehnoloogia (Intel® HT Technology), Intel® Turbo Boost tehnoloogia 2.0, Intel®i AES uus juhend (Intel® AES-NI) ja Intel®i Trusted Execution tehnoloogia. Samuti toetab see Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) ja Intel®i vPro™ platvormi sobivust.
See Lenovo protsessor on ühilduv ThinkSystem ST550-ga ning sobib ideaalselt serverite ja tööjaamade jaoks, pakkudes võimsust, jõudlust ja usaldusväärsust. Protsessori pakendi suurus on 76 x 56,5 mm. See on usaldusväärne ja tõhus valik, mis tagab suurepärase jõudluse ja vastupidavuse.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Lenovo 4XG7A14812 processeur 2,1 GHz 11 Mo Smart Cache | €999.90 |
|
www.topbiz.fr |
Lenovo 4XG7A14812 processeur 2,1 GHz 11 Mo Smart Cache | €1058.40 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori perekond | Intel® Xeon® Silver |
| Protsessori generatsioon | Intel Xeon Scalable 2. põlvkonna |
| Protsessori mudel | 4208 |
| Protsessori baassagedus | 2,1 GHz |
| Protsessorituumad | 8 |
| Protsessori pesa | LGA 3647 (Socket P) |
| Protsessori litograafia | 14 nm |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Protsessori seeria | Intel Xeon Silver 4000 Series |
| Protsessori harud | 16 |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Protsessori võimendussagedus | 3,2 GHz |
| Protsessori vahemälu | 11 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 85 W |
| CardBusi tüüp | UPI |
| Protsessori koodnimetus | Cascade Lake |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Pardagraafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel® Turbo Boost tehnoloogia | 2.0 |
| Intel®i hüper hargtöötlus tehnoloogia (Intel® HT Technology) | |
| Intel®i AES uus juhend (Intel® AES-NI) | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| Intel® Speed Shift tehnoloogia | |
| Intel® vPro™ platvormi sobivus | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Intel®i TSX-NI tehnoloogia | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Intel® Turbo Boost Max tehnoloogia 3.0 | |
| Intel® 64 | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Funktsioonid | |
| Execute Disable Bit | |
| Turuosa | Server |
| PCI Ekspressi siinide maksimum arv | 48 |
| PCI Expressi pesade versioon | 3.0 |
| Toetatud instruktsioonikogumikud | AVX-512 |
| Mastaapsus | 2S |
| Lisavõimalused | |
| Mälu | |
| Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu | 1 TB |
| Protsessori poolt toetatud mälu tüübid | DDR4-SDRAM |
| Protsessori poolt toetatud mälu kiirused | 2400 MHz |
| Mälukanalid | Heksa-kanal |
| ECC | |
| Töötingimused | |
| Arvutikott | 78 °C |
| Muud funktsioonid | |
| Ühilduvus | ThinkSystem ST550 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Protsessori pakendi suurus | 76 x 56.5 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85423119 |