Tootja: Intel
Mudel: BX80614L5630
EAN: 0320127547999
Intel Xeon L5630. Protsessori perekond: Intel® Xeon® 5000 Sequence, Protsessori pesa: LGA 1366 (Socket B), Protsessori litograafia: 32 nm. Mälukanalid: Kolmekanaliline, Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu: 288 GB, Protsessori poolt toetatud mälu tüübid: DDR3-SDRAM. Turuosa: Server, Toetatud instruktsioonikogumikud: SSE4.2, Physical Address Extension (PAE): 40 bitti. Pakendi laius: 44 mm, Pakendi sügavus: 140 mm, Pakendi kõrgus: 117 mm. Protsessori pakendi suurus: 42.5mm x 45mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
INTEL XEON PROCESSOR L5630 2.13GHz LGA1366 SOCKET L3 | €58.89 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Xeon® 5000 Sequence |
| Protsessori mudel | L5630 |
| Protsessori baassagedus | 2,13 GHz |
| Protsessorituumad | 4 |
| Protsessori pesa | LGA 1366 (Socket B) |
| Protsessori litograafia | 32 nm |
| Karp | |
| Lisatud jahutaja | |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Protsessori seeria | Intel Xeon 5600 Series |
| Protsessori harud | 8 |
| Süsteemi siinikiirus | 5,86 GT/s |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Protsessori võimendussagedus | 2,4 GHz |
| Protsessori vahemälu | 12 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| L3-vahemälu kiirus | 2,13 GHz |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 40 W |
| VID pingevahemik | 0,75 - 1,35 V |
| Astmed | B1 |
| CardBusi tüüp | QPI |
| CPU kordaja (siini/tuuma suhe) | 16 |
| QPI-linkide arv | 2 |
| Protsessori poolt toetatud mälu maksimaalne taktsagedus | 25,6 GB/s |
| Protsessori kood | SLBVD |
| Protsessori ARK ID | 47927 |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Funktsioonid | |
| Execute Disable Bit | |
| Ooterežiim | |
| Termojärelevalve tehnoloogiad | |
| Turuosa | Server |
| Toetatud instruktsioonikogumikud | SSE4.2 |
| Lisavõimalused | |
| Physical Address Extension (PAE) | 40 bitti |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 2 |
| Export Control Classification Number (ECCN) | 5A992C |
| Automaatne kaupade klassifitseerimise jälgimise süsteem (CCATS) | G077159 |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |
| Intel®i AES uus juhend (Intel® AES-NI) | |
| Intel®i hüper hargtöötlus tehnoloogia (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Turbo Boost tehnoloogia | 1.0 |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| Intel®i Enhanced Halt State tehnoloogia | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Intel®i Demand Based Switching funktsioon | |
| Intel® 64 | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Tõrkevaba protsessor | |
| Mälu | |
| Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu | 288 GB |
| Protsessori poolt toetatud mälu tüübid | DDR3-SDRAM |
| Protsessori poolt toetatud mälu kiirused | 800,1066 MHz |
| Mälukanalid | Kolmekanaliline |
| ECC | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 44 mm |
| Pakendi sügavus | 140 mm |
| Pakendi kõrgus | 117 mm |
| Pakendi kaal | 102 g |
| Pakendi tüüp | Jaemüügikarp |
| Muud funktsioonid | |
| Intel®i virtualiseerimise tehnoloogia (Intel® VT) | VT-d, VT-x |
| Maksimaalne sisemälu | 294912 MB |
| Maksimaalne sisemälu | 288 GB |
| Töötingimused | |
| Arvutikott | 63,1 °C |
| Tehnilised andmed | |
| Protsessori vahemälu | 12288 KB |
| Toetatud mälutüübid | DDR3-SDRAM |
| Toote tüüp | Processor |
| Maksimaale mälu | 288 GB |
| Olek | Discontinued |
| Busi taktsagedus | 5,86 |
| Bus-tüübi ühikud | GT/s |
| Viimane võimalus | 63903513 |
| Protsessori kaubamärgi nimi | Intel Xeon |
| Tootepere | Intel Xeon Processor 5000 Sequence |
| Lansseerimiskuupäev | Q1'10 |
| Siini kiirus | 5.86 GT/s |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Protsessori pakendi suurus | 42.5mm x 45mm mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 8542310001 |