Tootja: Intel
Mudel: BX80660E52695V4
EAN: 0675901382755
Intel Xeon E5-2695V4. Protsessori perekond: Intel® Xeon® E5 v4, Protsessori pesa: LGA 2011-v3, Protsessori litograafia: 14 nm. Mälukanalid: Kvadraat-kanal, Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu: 1536 GB, Protsessori poolt toetatud mälu tüübid: DDR4-SDRAM. Turuosa: Server, PCI Expressi konfiguratsioonid: 1x16, 1x4, 1x8, Toetatud instruktsioonikogumikud: AVX 2.0. Intel® Turbo Boost Technology 2.0 frequency: 3,3 GHz. Pakendi laius: 116 mm, Pakendi sügavus: 101 mm, Pakendi kõrgus: 44 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
INTEL XEON E5-2695V4 | €4110.08 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Xeon® E5 v4 |
| Protsessori mudel | E5-2695V4 |
| Protsessori baassagedus | 2,1 GHz |
| Protsessorituumad | 18 |
| Protsessori pesa | LGA 2011-v3 |
| Protsessori litograafia | 14 nm |
| Karp | |
| Lisatud jahutaja | |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Protsessori seeria | Intel Xeon E5-2600 v4 |
| Protsessori harud | 36 |
| Süsteemi siinikiirus | 9,6 GT/s |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Protsessori võimendussagedus | 3,3 GHz |
| Protsessori vahemälu | 45 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 120 W |
| VID pingevahemik | 0 - 0 V |
| CardBusi tüüp | QPI |
| QPI-linkide arv | 2 |
| Protsessori poolt toetatud mälu maksimaalne taktsagedus | 76,8 GB/s |
| Protsessori koodnimetus | Broadwell |
| Protsessori ARK ID | 91316 |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Pardagraafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i identiteedi kaitse tehnoloogia (Intel® IPT) | |
| Intel®i hüper hargtöötlus tehnoloogia (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Turbo Boost tehnoloogia | 2.0 |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |
| Intel®i AES uus juhend (Intel® AES-NI) | |
| Intel®i tark vahemälu (Smart Cache) | |
| Intel®i paindlik ligipääs mälule (Flex Memory Access) | |
| Intel® Turbo Boost Technology 2.0 frequency | 3,3 GHz |
| Intel® Transactional Synchronization Extensions | |
| Intel®i Secure Key tehnoloogia versioon | 1,00 |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Intel®i Identity Protection tehnoloogia versioon | 0,00 |
| Intel® OS Guard | |
| Intel® 64 | |
| Intel®i Secure Key tehnoloogia | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Intel®i Enhanced Halt State tehnoloogia | |
| Intel®i Demand Based Switching funktsioon | |
| Intel®i TSX-NI tehnoloogia | |
| Intel® TSX-NI versioon | 1,00 |
| Intel® vPro™ platvormi sobivus | |
| Tõrkevaba protsessor | |
| Funktsioonid | |
| Execute Disable Bit | |
| Termojärelevalve tehnoloogiad | |
| Ooterežiim | |
| Turuosa | Server |
| PCI Ekspressi siinide maksimum arv | 40 |
| PCI Expressi pesade versioon | 3.0 |
| PCI Expressi konfiguratsioonid | 1x16, 1x4, 1x8 |
| Toetatud instruktsioonikogumikud | AVX 2.0 |
| Physical Address Extension (PAE) | 46 bitti |
| Lisavõimalused | |
| Mastaapsus | 2S |
| Füüsilise aadressi laiendus (PAE) | |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 2 |
| PCI Express CEM versioon | 3.0 |
| Export Control Classification Number (ECCN) | 5A992C |
| Automaatne kaupade klassifitseerimise jälgimise süsteem (CCATS) | G077159 |
| Mälu | |
| Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu | 1536 GB |
| Protsessori poolt toetatud mälu tüübid | DDR4-SDRAM |
| Protsessori poolt toetatud mälu kiirused | 1600,1866,2133,2400 MHz |
| Mälukanalid | Kvadraat-kanal |
| ECC | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 116 mm |
| Pakendi sügavus | 101 mm |
| Pakendi kõrgus | 44 mm |
| Pakendi kaal | 99,5 g |
| Pakendi tüüp | Jaemüügikarp |
| Tehnilised andmed | |
| Protsessori vahemälu | 46080 KB |
| Toote tüüp | Processor |
| Toetatud mälutüübid | DDR4-SDRAM |
| Bus-tüübi ühikud | GT/s |
| Siini kiirus | 9.6 GT/s |
| Tootepere | Intel Xeon Processor E5 v4 Family |
| Viimane võimalus | 63903513 |
| Olek | Launched |
| Lansseerimiskuupäev | Q1'16 |
| Protsessori kaubamärgi nimi | Intel Xeon |
| Busi taktsagedus | 9,6 |
| Töötingimused | |
| Arvutikott | 84 °C |
| Muud funktsioonid | |
| Maksimaalne sisemälu | 1500 GB |
| Maksimaalne sisemälu | 1572864 MB |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Protsessori pakendi suurus | 45mm x 52.5mm mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85423119 |