Tootja: Intel
Mudel: BX80644E52609V3
EAN: 0735858283731
Intel Xeon E5-2609V3. Protsessori perekond: Intel® Xeon® E5 v3, Protsessori pesa: LGA 2011-v3, Protsessori litograafia: 22 nm. Mälukanalid: Kvadraat-kanal, Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu: 768 GB, Protsessori poolt toetatud mälu tüübid: DDR4-SDRAM. Turuosa: Server, PCI Expressi konfiguratsioonid: x4, x8, x16, Toetatud instruktsioonikogumikud: AVX 2.0. Pakendi tüüp: Jaemüügikarp. Protsessori pakendi suurus: 52.5mm x 45mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
CPU 2011-3 INTEL Xeon E5-2609V3 1.90GHz 15MB 85W Box SR1YC | €464.00 |
|
www.pc21.fr |
INTEL XEON E5-2609V3 | €508.07 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Xeon® E5 v3 |
| Protsessori mudel | E5-2609V3 |
| Protsessori baassagedus | 1,9 GHz |
| Protsessorituumad | 6 |
| Protsessori pesa | LGA 2011-v3 |
| Protsessori litograafia | 22 nm |
| Karp | |
| Lisatud jahutaja | |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Protsessori seeria | Intel Xeon E5-2600 v3 |
| Protsessori harud | 6 |
| Süsteemi siinikiirus | 6,4 GT/s |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Protsessori vahemälu | 15 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| L3-vahemälu kiirus | 1,9 GHz |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 85 W |
| VID pingevahemik | 0,65 - 1,3 V |
| Astmed | M1 |
| CardBusi tüüp | QPI |
| QPI-linkide arv | 2 |
| Protsessori poolt toetatud mälu maksimaalne taktsagedus | 51 GB/s |
| Protsessori koodnimetus | Haswell |
| Protsessori ARK ID | 81897 |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| Intel®i identiteedi kaitse tehnoloogia (Intel® IPT) | |
| Intel®i hüper hargtöötlus tehnoloogia (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Turbo Boost tehnoloogia | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |
| Intel®i AES uus juhend (Intel® AES-NI) | |
| Intel®i tark vahemälu (Smart Cache) | |
| Intel®i paindlik ligipääs mälule (Flex Memory Access) | |
| Intel® Transactional Synchronization Extensions | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Intel®i Enhanced Halt State tehnoloogia | |
| Intel®i Demand Based Switching funktsioon | |
| Intel®i Identity Protection tehnoloogia versioon | 0,00 |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Intel® OS Guard | |
| Intel®i Secure Key tehnoloogia | |
| Intel®i TSX-NI tehnoloogia | |
| Intel®i Secure Key tehnoloogia versioon | 1,00 |
| Intel® vPro™ platvormi sobivus | |
| Intel® 64 | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Intel® TSX-NI versioon | 0,00 |
| Tõrkevaba protsessor | |
| Funktsioonid | |
| Termojärelevalve tehnoloogiad | |
| Ooterežiim | |
| Execute Disable Bit | |
| Turuosa | Server |
| PCI Ekspressi siinide maksimum arv | 40 |
| PCI Expressi pesade versioon | 3.0 |
| PCI Expressi konfiguratsioonid | x4, x8, x16 |
| Toetatud instruktsioonikogumikud | AVX 2.0 |
| Lisavõimalused | |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 2 |
| Füüsilise aadressi laiendus (PAE) | |
| Mastaapsus | 2S |
| PCI Express CEM versioon | 3.0 |
| Physical Address Extension (PAE) | 46 bitti |
| Export Control Classification Number (ECCN) | 5A992C |
| Automaatne kaupade klassifitseerimise jälgimise süsteem (CCATS) | G077159 |
| Mälu | |
| Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu | 768 GB |
| Protsessori poolt toetatud mälu tüübid | DDR4-SDRAM |
| Protsessori poolt toetatud mälu kiirused | 1600,1866,2133 MHz |
| Mälukanalid | Kvadraat-kanal |
| ECC | |
| Muud funktsioonid | |
| Intel®i virtualiseerimise tehnoloogia (Intel® VT) | VT-d, VT-x |
| Vahemälu | 15 MB |
| Maksimaalne sisemälu | 786432 MB |
| Maksimaalne sisemälu | 768 GB |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Jaemüügikarp |
| Töötingimused | |
| Arvutikott | 70,9 °C |
| Tehnilised andmed | |
| Protsessori vahemälu | 15360 KB |
| Toote tüüp | Processor |
| Toetatud mälutüübid | DDR4-SDRAM |
| Sünnikuupäev | Q3'14 |
| Viimane võimalus | 63903513 |
| Tootepere | Intel Xeon Processor E5 v3 Family |
| Protsessori tuuma pinge | 0.65–1.30 V |
| Busi taktsagedus | 6,4 |
| Siini kiirus | 6.4 GT/s |
| Toote nimi | Intel Xeon E5-2609 v3 (15M Cache, 1.90 GHz) |
| Lansseerimiskuupäev | Q3'14 |
| Olek | Discontinued |
| Protsessori kaubamärgi nimi | Intel Xeon v2 |
| Maksimaale mälu | 768 GB |
| Bus-tüübi ühikud | GT/s |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Protsessori pakendi suurus | 52.5mm x 45mm mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 8542310001 |