Tootja: Intel
Mudel: BX80634E52430V2
EAN: 0012304312154
Intel Xeon E5-2430 v2. Protsessori perekond: Intel® Xeon® E5 V2 Family, Protsessori pesa: LGA 1356 (pesa B2), Protsessori litograafia: 22 nm. Mälukanalid: Triple-channel, Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu: 384 GB, Protsessori poolt toetatud mälu tüübid: DDR3-SDRAM. Turuosa: Server, Mastaapsus: 2S. Pakendi laius: 42,5 mm, Pakendi sügavus: 45 mm. Intel®i virtualiseerimise tehnoloogia (Intel® VT): VT-d, VT-x
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Xeon® E5 V2 Family |
| Protsessori mudel | E5-2430V2 |
| Protsessori baassagedus | 2,5 GHz |
| Protsessorituumad | 6 |
| Protsessori pesa | LGA 1356 (pesa B2) |
| Protsessori litograafia | 22 nm |
| Karp | |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Protsessori harud | 12 |
| Süsteemi siinikiirus | 7,2 GT/s |
| Protsessori töörežiimid | 32-bit, 64-bit |
| Protsessori võimendussagedus | 3 GHz |
| Protsessori vahemälu | 15 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | L3 |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 80 W |
| VID pingevahemik | 0,65 - 1,30 V |
| CardBusi tüüp | QPI |
| QPI-linkide arv | 1 |
| Protsessori poolt toetatud mälu maksimaalne taktsagedus | 38,4 GB/s |
| Protsessori ARK ID | 75785 |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel® Turbo Boost tehnoloogia | 2.0 |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| Intel®i identiteedi kaitse tehnoloogia (Intel® IPT) | |
| Intel®i hüper hargtöötlus tehnoloogia (Intel® HT Technology) | |
| Intel®i paindlik ligipääs mälule (Flex Memory Access) | |
| Intel®i tark vahemälu (Smart Cache) | |
| Intel®i AES uus juhend (Intel® AES-NI) | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |
| Intel®i Secure Key tehnoloogia | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Intel®i TSX-NI tehnoloogia | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Intel®i Demand Based Switching funktsioon | |
| Funktsioonid | |
| Execute Disable Bit | |
| Ooterežiim | |
| Termojärelevalve tehnoloogiad | |
| Turuosa | Server |
| PCI Expressi pesade versioon | 3.0 |
| Lisavõimalused | |
| Mastaapsus | 2S |
| Mälu | |
| Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu | 384 GB |
| Protsessori poolt toetatud mälu tüübid | DDR3-SDRAM |
| Protsessori poolt toetatud mälu kiirused | 800,1066,1333,1600 MHz |
| Mälukanalid | Kolmekanaliline |
| ECC | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 42,5 mm |
| Pakendi sügavus | 45 mm |
| Muud funktsioonid | |
| Intel®i virtualiseerimise tehnoloogia (Intel® VT) | VT-d, VT-x |
| Töötingimused | |
| Arvutikott | 76 °C |