Tootja: Intel
Mudel: BX80644E51650V3
EAN: 0675901145534
Intel Xeon E5-1650V3. Protsessori perekond: Intel® Xeon® E5 v3, Protsessori pesa: LGA 2011-v3, Protsessori litograafia: 22 nm. Mälukanalid: Kvadraat-kanal, Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu: 768 GB, Protsessori poolt toetatud mälu tüübid: DDR4-SDRAM. Turuosa: Server, PCI Expressi konfiguratsioonid: 1x4, 1x8, 1x16, Toetatud instruktsioonikogumikud: AVX 2.0. Intel® Turbo Boost Technology 2.0 frequency: 3,8 GHz. Pakendi tüüp: Jaemüügikarp
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Intel 2011-3 Xeon E5-1650v3 (6x3,50GHz) HaswEP box noGPU | €672.90 |
|
www.pc21.fr |
INTEL XEON E5-1650V3 | €747.60 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Xeon® E5 v3 |
| Protsessori mudel | E5-1650V3 |
| Protsessori baassagedus | 3,5 GHz |
| Protsessorituumad | 6 |
| Protsessori pesa | LGA 2011-v3 |
| Protsessori litograafia | 22 nm |
| Karp | |
| Lisatud jahutaja | |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Protsessori seeria | Intel Xeon E5-1600 v3 |
| Protsessori harud | 12 |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Protsessori võimendussagedus | 3,8 GHz |
| Protsessori vahemälu | 15 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 140 W |
| VID pingevahemik | 0,65 - 1,3 V |
| Astmed | R2 |
| CardBusi tüüp | QPI |
| Protsessori poolt toetatud mälu maksimaalne taktsagedus | 68 GB/s |
| Protsessori koodnimetus | Haswell |
| Protsessori kood | SR20J |
| Protsessori ARK ID | 82765 |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel® Turbo Boost tehnoloogia | 2.0 |
| Intel®i hüper hargtöötlus tehnoloogia (Intel® HT Technology) | |
| Intel®i identiteedi kaitse tehnoloogia (Intel® IPT) | |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| Intel®i paindlik ligipääs mälule (Flex Memory Access) | |
| Intel®i tark vahemälu (Smart Cache) | |
| Intel®i AES uus juhend (Intel® AES-NI) | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |
| Intel® Turbo Boost Technology 2.0 frequency | 3,8 GHz |
| Intel® Transactional Synchronization Extensions | |
| Intel®i Identity Protection tehnoloogia versioon | 1,00 |
| Intel®i Enhanced Halt State tehnoloogia | |
| Intel®i Secure Key tehnoloogia versioon | 1,00 |
| Intel®i TSX-NI tehnoloogia | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Intel® OS Guard | |
| Intel®i Demand Based Switching funktsioon | |
| Intel®i Secure Key tehnoloogia | |
| Intel® 64 | |
| Intel® vPro™ platvormi sobivus | |
| Intel® TSX-NI versioon | 0,00 |
| Tõrkevaba protsessor | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Funktsioonid | |
| Termojärelevalve tehnoloogiad | |
| Ooterežiim | |
| Execute Disable Bit | |
| Turuosa | Server |
| PCI Ekspressi siinide maksimum arv | 40 |
| PCI Expressi pesade versioon | 3.0 |
| PCI Expressi konfiguratsioonid | 1x4, 1x8, 1x16 |
| Toetatud instruktsioonikogumikud | AVX 2.0 |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Füüsilise aadressi laiendus (PAE) | |
| Mastaapsus | 1S |
| Lisavõimalused | |
| Graafika & IMC-litograafia | 22 nm |
| Physical Address Extension (PAE) | 46 bitti |
| PCI Express CEM versioon | 3.0 |
| Export Control Classification Number (ECCN) | 5A992C |
| Automaatne kaupade klassifitseerimise jälgimise süsteem (CCATS) | G077159 |
| Mälu | |
| Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu | 768 GB |
| Protsessori poolt toetatud mälu tüübid | DDR4-SDRAM |
| Protsessori poolt toetatud mälu kiirused | 1333,1600,1866,2133 MHz |
| Mälukanalid | Kvadraat-kanal |
| ECC | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Jaemüügikarp |
| Töötingimused | |
| Arvutikott | 66,7 °C |
| Tehnilised andmed | |
| Protsessori vahemälu | 15360 KB |
| Toote tüüp | Processor |
| Toetatud mälutüübid | DDR4-SDRAM |
| Siini kiirus | 0 GT/s |
| Bus-tüübi ühikud | GT/s |
| Maksimaale mälu | 768 GB |
| Protsessori kaubamärgi nimi | Intel Xeon v2 |
| Viimane võimalus | 63903513 |
| Tootepere | Intel Xeon Processor E5 v3 Family |
| Lansseerimiskuupäev | Q3'14 |
| Olek | Discontinued |
| Muud funktsioonid | |
| Maksimaalne sisemälu | 768 GB |
| Maksimaalne sisemälu | 786432 MB |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Protsessori pakendi suurus | 52.5mm x 45mm mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85423119 |