Tootja: Intel
Mudel: CM8063701098906
EAN: 0675901148450
Intel Xeon E3-1265LV2. Protsessori perekond: Intel® Xeon® E3 V2 Family, Protsessori pesa: LGA 1155 (Socket H2), Protsessori litograafia: 22 nm. Mälukanalid: Kahe kanaliga, Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu: 32 GB, Protsessori poolt toetatud mälu tüübid: DDR3-SDRAM. Pardagraafika adapteri mudel: Intel® HD Graphics 2500, Integreeritud graafikaadapteri baassagedus: 650 MHz, Integreeritud graafikaadapteri dünaamiline sagedus: 1150 MHz. Turuosa: Server, PCI Expressi konfiguratsioonid: 1x16, 1x4, 2x8, 1x8, 3x4, Toetatud instruktsioonikogumikud: SSE4.1, SSE4.2, AVX. Intel® Turbo Boost Technology 2.0 frequency: 3,5 GHz
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
INTEL CPU XEON E3-1265Lv2 2.50GHz 4C 8MB 45W | €112.98 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Xeon® E3 V2 Family |
| Protsessori mudel | E3-1265LV2 |
| Protsessori baassagedus | 2,5 GHz |
| Protsessorituumad | 4 |
| Protsessori pesa | LGA 1155 (Socket H2) |
| Protsessori litograafia | 22 nm |
| Karp | |
| Lisatud jahutaja | |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Protsessori seeria | Intel Xeon E3-1200 v2 |
| Protsessori harud | 8 |
| Süsteemi siinikiirus | 5 GT/s |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Protsessori võimendussagedus | 3,5 GHz |
| Protsessori vahemälu | 8 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 45 W |
| CardBusi tüüp | DMI |
| Protsessori koodnimetus | Ivy Bridge |
| Protsessori ARK ID | 65728 |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel® HD Graphics 2500 |
| Integreeritud graafikaadapteri baassagedus | 650 MHz |
| Integreeritud graafikaadapteri dünaamiline sagedus | 1150 MHz |
| Integreeritud graafikakaardi poolt toetatud monitoride arv | 3 |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i Dual Display Capable tehnoloogia | |
| Intel® Insider™ | |
| Intel®i Clear Video HD tehnoloogia (Intel® CVT HD) | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| Intel®i painduva ekraani tehnoloogia | |
| Intel® InTru™ 3D tehnoloogia | |
| Intel® Quick Sync videotehnoloogia | |
| Intel®i AES uus juhend (Intel® AES-NI) | |
| Intel® Turbo Boost tehnoloogia | 2.0 |
| Intel®i identiteedi kaitse tehnoloogia (Intel® IPT) | |
| Intel®i hüper hargtöötlus tehnoloogia (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Turbo Boost Technology 2.0 frequency | 3,5 GHz |
| Intel® Transactional Synchronization Extensions | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Intel®i Enhanced Halt State tehnoloogia | |
| Intel®i Clear Video tehnoloogia mobiilsele internetiseadele (Intel® CVT for MID) | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Intel®i TSX-NI tehnoloogia | |
| Intel® 64 | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Intel®i Clear Video tehnoloogia | |
| Intel®i Identity Protection tehnoloogia versioon | 1,00 |
| Tõrkevaba protsessor | |
| Intel® vPro™ platvormi sobivus | |
| Intel® TSX-NI versioon | 0,00 |
| Funktsioonid | |
| Execute Disable Bit | |
| Ooterežiim | |
| Turuosa | Server |
| PCI Expressi pesade versioon | 3.0 |
| PCI Expressi konfiguratsioonid | 1x16, 1x4, 2x8, 1x8, 3x4 |
| Toetatud instruktsioonikogumikud | SSE4.1, SSE4.2, AVX |
| Lisavõimalused | |
| PCI Express CEM versioon | 3.0 |
| Export Control Classification Number (ECCN) | 5A992C |
| Automaatne kaupade klassifitseerimise jälgimise süsteem (CCATS) | G077159 |
| Mälu | |
| Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu | 32 GB |
| Protsessori poolt toetatud mälu tüübid | DDR3-SDRAM |
| Protsessori poolt toetatud mälu kiirused | 1333,1600 MHz |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| ECC | |
| Muud funktsioonid | |
| Intel®i virtualiseerimise tehnoloogia (Intel® VT) | VT-d, VT-x |
| Maksimaalne sisemälu | 32,77 GB |
| Maksimaalne sisemälu | 33554 MB |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Jaemüügikarp |
| Tehnilised andmed | |
| Toote tüüp | Processor |
| Protsessori vahemälu | 8192 KB |
| Toetatud mälutüübid | DDR3-SDRAM |
| Lansseerimiskuupäev | Q2'12 |
| Busi taktsagedus | 5 |
| Tootepere | Intel Xeon Processor E3 v2 Family |
| Maksimaale mälu | 32,77 GB |
| Protsessori kaubamärgi nimi | Intel Xeon |
| Viimane võimalus | 63903513 |
| Olek | Discontinued |
| Siini kiirus | 5 GT/s |
| Bus-tüübi ühikud | GT/s |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 8542310001 |