Tootja: Intel
Mudel: BX80637E31230V2
EAN: 0071040170862
Intel Xeon E3-1230V2. Protsessori perekond: Intel® Xeon® E3 V2 Family, Protsessori pesa: LGA 1155 (Socket H2), Protsessori litograafia: 22 nm. Mälukanalid: Kahe kanaliga, Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu: 32 GB, Protsessori poolt toetatud mälu tüübid: DDR3-SDRAM. Turuosa: Server, PCI Expressi konfiguratsioonid: 1x16, 1x4, 2x8, 1x8, 3x4, Toetatud instruktsioonikogumikud: SSE4.1, SSE4.2, AVX. Intel® Turbo Boost Technology 2.0 frequency: 3,7 GHz. Pakendi tüüp: Jaemüügikarp
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
INTEL CPU QC 3.3GHz E3-1230V2 8MB | €58.89 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Xeon® E3 V2 Family |
| Protsessori mudel | E3-1230V2 |
| Protsessori baassagedus | 3,3 GHz |
| Protsessorituumad | 4 |
| Protsessori pesa | LGA 1155 (Socket H2) |
| Protsessori litograafia | 22 nm |
| Karp | |
| Lisatud jahutaja | |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Protsessori seeria | Intel Xeon E3-1200 v2 |
| Protsessori harud | 8 |
| Süsteemi siinikiirus | 5 GT/s |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Protsessori võimendussagedus | 3,7 GHz |
| Protsessori vahemälu | 8 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| L3-vahemälu kiirus | 3,3 GHz |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 69 W |
| Astmed | E1 |
| CardBusi tüüp | DMI |
| CPU kordaja (siini/tuuma suhe) | 33 |
| Protsessori poolt toetatud mälu maksimaalne taktsagedus | 25,6 GB/s |
| Protsessori koodnimetus | Ivy Bridge |
| Protsessori kood | SR0P4 |
| Protsessori ARK ID | 65732 |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i hüper hargtöötlus tehnoloogia (Intel® HT Technology) | |
| Intel®i identiteedi kaitse tehnoloogia (Intel® IPT) | |
| Intel® Turbo Boost tehnoloogia | 2.0 |
| Intel®i kiire ligipääs mälule (Fast Memory Access) | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| Intel®i AES uus juhend (Intel® AES-NI) | |
| Intel®i tark vahemälu (Smart Cache) | |
| Intel®i paindlik ligipääs mälule (Flex Memory Access) | |
| Intel® Turbo Boost Technology 2.0 frequency | 3,7 GHz |
| Intel® Transactional Synchronization Extensions | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Intel® 64 | |
| Intel®i TSX-NI tehnoloogia | |
| Intel®i Enhanced Halt State tehnoloogia | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Intel®i Identity Protection tehnoloogia versioon | 1,00 |
| Intel® TSX-NI versioon | 0,00 |
| Intel® vPro™ platvormi sobivus | |
| Intel®i Demand Based Switching funktsioon | |
| Tõrkevaba protsessor | |
| Funktsioonid | |
| Termojärelevalve tehnoloogiad | |
| Ooterežiim | |
| Execute Disable Bit | |
| Turuosa | Server |
| PCI Expressi pesade versioon | 3.0 |
| PCI Expressi konfiguratsioonid | 1x16, 1x4, 2x8, 1x8, 3x4 |
| Toetatud instruktsioonikogumikud | SSE4.1, SSE4.2, AVX |
| Lisavõimalused | |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| PCI Express CEM versioon | 3.0 |
| Export Control Classification Number (ECCN) | 5A992C |
| Automaatne kaupade klassifitseerimise jälgimise süsteem (CCATS) | G077159 |
| Mälu | |
| Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu | 32 GB |
| Protsessori poolt toetatud mälu tüübid | DDR3-SDRAM |
| Protsessori poolt toetatud mälu kiirused | 1333,1600 MHz |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| ECC | |
| Muud funktsioonid | |
| Intel®i virtualiseerimise tehnoloogia (Intel® VT) | VT-d, VT-x |
| Vahemälu | 8 MB |
| Ühilduvus | Intel S1200KP, S1200BTSR, S1200KPR, S1200BTLR, R1304BTLSHBNR, R1304BTLSFANR, R1304BTSSFANR, P4304BTLSHCNR, P4304BTLSFCNR, P4304BTSSFCNR |
| Maksimaalne sisemälu | 33554 MB |
| Maksimaalne sisemälu | 32,77 GB |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Jaemüügikarp |
| Tehnilised andmed | |
| Protsessori vahemälu | 8192 KB |
| Toetatud mälutüübid | DDR3-SDRAM |
| Toote tüüp | Processor |
| Busi taktsagedus | 5 |
| Sünnikuupäev | Q2'12 |
| Lansseerimiskuupäev | Q2'12 |
| Tootepere | Intel Xeon Processor E3 v2 Family |
| Viimane võimalus | 63903513 |
| Siini kiirus | 5 GT/s |
| Toote nimi | Intel Xeon E3-1230 v2 (8M Cache, 3.30 GHz) |
| Protsessori kaubamärgi nimi | Intel Xeon v2 |
| Maksimaale mälu | 32,77 GB |
| Bus-tüübi ühikud | GT/s |
| Olek | Discontinued |
| Töötingimused | |
| Arvutikott | 65,8 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Protsessori pakendi suurus | 37.5 x 37.5 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 8542310001 |