Tootja: Intel
Mudel: BX80684E2224
EAN: 0675901768177
Intel Xeon E-2224 protsessor on võimas ja usaldusväärne CPU, mis on mõeldud serveritele ja tööjaamadele, mis nõuavad suurt jõudlust ja töökindlust. Protsessori 4 tuuma ja 4 haruga ning baaskellakiirus 3,4 GHz ja maksimaalne võimendussagedus 4,6 GHz tagavad kiire käivituse ja suurepärase jõudluse ka kõige nõudlikumate töökoormuste korral. Intel Xeon E-2224 on loodud 14nm lithography põhjal ja varustatud 8 MB nutika vahemäluga, mis tagab andmete kiire juurdepääsu ja töötlemise kiiremini. Protsessor toetab DDR4-SDRAM mälu tüüpe ja pakub ka ECC mälu tuge, mis on vajalik kriitilistele rakendustele, mis nõuavad veavaba arvutust. Protsessori PCI Expressi konfiguratsioon sisaldab 1x16, 2x8 ja 1x8+2x4 tuge, mis muudab selle mitmekülgseks ja sobivaks laias valikus serveri- ja tööjaamrakendusteks. Intel Xeon E-2224 protsessoriga on toetatud ka mitmeid instruktsioonikomplekte, sealhulgas SSE4.1, SSE4.2 ja AVX 2.0, mis tagavad rikkaliku jõudluse elamuse. Kokkuvõttes, Intel Xeon E-2224 protsessor on ideaalne valik, kui vajate suure jõudlusega ja usaldusväärset protsessorit oma serveritele ja tööjaamadele, et töödelda suuri andmemahte, virtualiseerida töökoormusi või teostada intensiivset multitegevust.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
wasd.ee |
Cpux4c 3400/8m s1151 bx/e-2224 bx80684e2224 in | €244.20 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel Xeon E |
| Protsessori mudel | E-2224 |
| Protsessori baassagedus | 3,4 GHz |
| Protsessorituumad | 4 |
| Protsessori pesa | LGA 1151 (pesa H4) |
| Protsessori litograafia | 14 nm |
| Karp | Jah |
| Lisatud jahutaja | Jah |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Protsessori harud | 4 |
| Süsteemi siinikiirus | 8 GT/s |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Protsessori võimendussagedus | 4,6 GHz |
| Protsessori vahemälu | 8 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 71 W |
| Protsessori koodnimetus | Coffee Lake |
| Protsessori ARK ID | 191036 |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | Ei |
| Eraldi graafikaadapter | Ei |
| Pardagraafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Integreeritud graafikakaardi 4K-tugi | Ei |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Funktsioonid | |
| Ooterežiim | Jah |
| Termojärelevalve tehnoloogiad | Jah |
| Execute Disable Bit | Jah |
| Turuosa | Server |
| PCI Ekspressi siinide maksimum arv | 16 |
| PCI Expressi pesade versioon | 3.0 |
| PCI Expressi konfiguratsioonid | 1x16, 2x8, 1x8+2x4 |
| Toetatud instruktsioonikogumikud | SSE4.1, SSE4.2, AVX 2.0 |
| Mastaapsus | 1S |
| Lisavõimalused | Ei |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| PCI Express CEM versioon | 3.0 |
| Export Control Classification Number (ECCN) | 5A992C |
| Automaatne kaupade klassifitseerimise jälgimise süsteem (CCATS) | G077159 |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i hüper hargtöötlus tehnoloogia (Intel® HT Technology) | Ei |
| Intel® Turbo Boost tehnoloogia | 2.0 |
| Intel® Quick Sync videotehnoloogia | Ei |
| Intel® InTru™ 3D tehnoloogia | Ei |
| Intel®i Clear Video HD tehnoloogia (Intel® CVT HD) | Ei |
| Intel®i AES uus juhend (Intel® AES-NI) | Jah |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | Jah |
| Intel® mälukaitse laiendused (Intel® MPX) | Jah |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | Jah |
| Intel® Turbo Boost Technology 2.0 frequency | 4,6 GHz |
| Intel® Transactional Synchronization Extensions | Jah |
| Intel®i Clear Video tehnoloogia | Ei |
| Intel® OS Guard | Jah |
| Intel® 64 | Jah |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | Jah |
| Intel®i Software Guard Extensions (Intel® SGX) tarkvara | Jah |
| Intel®i Secure Key tehnoloogia | Jah |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | Jah |
| Intel®i TSX-NI tehnoloogia | Jah |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | Jah |
| Intel® vPro™ platvormi sobivus | Jah |
| Intel® Optane™ Memory Ready | Jah |
| Intel® Boot Guard | Jah |
| Mälu | |
| Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu | 128 GB |
| Protsessori poolt toetatud mälu tüübid | DDR4-SDRAM |
| Protsessori poolt toetatud mälu kiirused | 2666 MHz |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| ECC | Jah |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Jaemüügikarp |
| Töötingimused | |
| Arvutikott | 69,3 °C |
| Tjunction | 100 °C |
| Tehnilised andmed | |
| Toote tüüp | Processor |
| Toetatud mälutüübid | DDR4-SDRAM |
| Maksimaale mälu | 128 GB |
| Protsessori ID | N/A |
| Lansseerimiskuupäev | Q2'19 |
| Olek | Launched |
| Siini kiirus | 8 GT/s |
| Maksimaalne resolutsioon & taktsagedus (DisplayPort) | N/A |
| Teeninduse staatus | Baseline Servicing |
| Muud funktsioonid | |
| Maksimaalne sisemälu | 128 GB |
| Graafikaväljund | N/A |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Protsessori pakendi suurus | 37.5mm x 37.5mm mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85423119 |