Tootja: Intel
Mudel: CM8064401609800
EAN: 0675901283571
Intel Xeon CM8064401609800. Protsessori perekond: Intel® Xeon® E5 v3, Protsessori pesa: LGA 2011-v3, Protsessori litograafia: 22 nm. Mälukanalid: Kvadraat-kanal, Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu: 768 GB, Protsessori poolt toetatud mälu tüübid: DDR4-SDRAM. Turuosa: Server, Toetatud instruktsioonikogumikud: AVX 2.0, Mastaapsus: 2S. Intel® Turbo Boost Technology 2.0 frequency: 3,6 GHz. Protsessori pakendi suurus: 52.5mm x 51mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
INTEL CPU XEON E5-2698V3 2.30GHz 16 CORE 40MB SMART CACHE 135W | €67.31 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Xeon® E5 v3 |
| Protsessori mudel | E5-2698V3 |
| Protsessori baassagedus | 2,3 GHz |
| Protsessorituumad | 16 |
| Protsessori pesa | LGA 2011-v3 |
| Protsessori litograafia | 22 nm |
| Karp | |
| Lisatud jahutaja | |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Protsessori harud | 32 |
| Süsteemi siinikiirus | 9,6 GT/s |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Protsessori võimendussagedus | 3,6 GHz |
| Protsessori vahemälu | 40 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| L3-vahemälu kiirus | 2,3 GHz |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 135 W |
| VID pingevahemik | 0,65 - 1,3 V |
| Astmed | C1 |
| CardBusi tüüp | QPI |
| QPI-linkide arv | 2 |
| Protsessori poolt toetatud mälu maksimaalne taktsagedus | 68 GB/s |
| Protsessori koodnimetus | Haswell |
| Protsessori kood | SR1XE |
| Protsessori ARK ID | 81060 |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i tark vahemälu (Smart Cache) | |
| Intel®i AES uus juhend (Intel® AES-NI) | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| Intel® Turbo Boost tehnoloogia | 2.0 |
| Intel®i hüper hargtöötlus tehnoloogia (Intel® HT Technology) | |
| Intel®i identiteedi kaitse tehnoloogia (Intel® IPT) | |
| Intel®i paindlik ligipääs mälule (Flex Memory Access) | |
| Intel® Turbo Boost Technology 2.0 frequency | 3,6 GHz |
| Intel® Transactional Synchronization Extensions | |
| Intel®i Enhanced Halt State tehnoloogia | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Intel®i Demand Based Switching funktsioon | |
| Intel®i TSX-NI tehnoloogia | |
| Intel®i Secure Key tehnoloogia | |
| Intel® 64 | |
| Intel® OS Guard | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Intel® vPro™ platvormi sobivus | |
| Funktsioonid | |
| Execute Disable Bit | |
| Ooterežiim | |
| Termojärelevalve tehnoloogiad | |
| Turuosa | Server |
| PCI Ekspressi siinide maksimum arv | 40 |
| PCI Expressi pesade versioon | 3.0 |
| Toetatud instruktsioonikogumikud | AVX 2.0 |
| Füüsilise aadressi laiendus (PAE) | |
| Mastaapsus | 2S |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 2 |
| Lisavõimalused | |
| Physical Address Extension (PAE) | 46 bitti |
| Export Control Classification Number (ECCN) | 5A992C |
| Automaatne kaupade klassifitseerimise jälgimise süsteem (CCATS) | G077159 |
| Mälu | |
| Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu | 768 GB |
| Protsessori poolt toetatud mälu tüübid | DDR4-SDRAM |
| Protsessori poolt toetatud mälu kiirused | 1600,1866,2133 MHz |
| Mälukanalid | Kvadraat-kanal |
| Mälu ribalaius (maksimaalne) | 68 GB/s |
| ECC | |
| Muud funktsioonid | |
| Intel®i virtualiseerimise tehnoloogia (Intel® VT) | VT-d, VT-x |
| Maksimaalne sisemälu | 768 GB |
| Töötingimused | |
| Arvutikott | 87,9 °C |
| Tehnilised andmed | |
| Toetatud mälutüübid | DDR4-SDRAM |
| Lansseerimiskuupäev | Q3'14 |
| Olek | Discontinued |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Protsessori pakendi suurus | 52.5mm x 51mm mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 8542310001 |