Tootja: Intel
Mudel: BX806954210RSRG24
EAN: 5032037173636
Intel Xeon 4210R. Protsessori perekond: Intel® Xeon® Silver, Protsessori pesa: LGA 3647 (Socket P), Protsessori litograafia: 14 nm. Mälukanalid: Heksa-kanal, Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu: 1,02 TB, Protsessori poolt toetatud mälu tüübid: DDR4-SDRAM. Turuosa: Server, Toetatud instruktsioonikogumikud: SSE4.2, AVX, AVX 2.0, AVX-512, Mastaapsus: 2S. Pakendi tüüp: Jaemüügikarp. Protsessori pakendi suurus: 76mm x 56.5mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
wasd.ee |
Cpux10c 2400/13.75m s3647 bx/silver 4210r bx806954210r in | €629.46 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Xeon® Silver |
| Protsessori generatsioon | Intel Xeon Scalable 2. põlvkonna |
| Protsessori mudel | 4210R |
| Protsessori baassagedus | 2,4 GHz |
| Protsessorituumad | 10 |
| Protsessori pesa | LGA 3647 (Socket P) |
| Protsessori litograafia | 14 nm |
| Karp | Jah |
| Lisatud jahutaja | Jah |
| Protsessori harud | 20 |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Protsessori võimendussagedus | 3,2 GHz |
| Protsessori vahemälu | 13,75 MB |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 100 W |
| Protsessori koodnimetus | Cascade Lake |
| Protsessori ARK ID | 197098 |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | Ei |
| Integreeritud graafikaadapter | Ei |
| Pardagraafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Funktsioonid | |
| Execute Disable Bit | Jah |
| Turuosa | Server |
| PCI Ekspressi siinide maksimum arv | 48 |
| PCI Expressi pesade versioon | 3.0 |
| Toetatud instruktsioonikogumikud | SSE4.2, AVX, AVX 2.0, AVX-512 |
| Mastaapsus | 2S |
| PCI Express CEM versioon | 3.0 |
| Lisavõimalused | Jah |
| Export Control Classification Number (ECCN) | 5A992C |
| Automaatne kaupade klassifitseerimise jälgimise süsteem (CCATS) | G077159 |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel® Speed Shift tehnoloogia | Jah |
| Intel® Turbo Boost tehnoloogia | 2.0 |
| Intel®i hüper hargtöötlus tehnoloogia (Intel® HT Technology) | Jah |
| Intel®i AES uus juhend (Intel® AES-NI) | Jah |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | Jah |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | Jah |
| Intel® Transactional Synchronization Extensions | Jah |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | Jah |
| Intel® Turbo Boost Max tehnoloogia 3.0 | Ei |
| AVX-512 Fused Multiply-Add (FMA) moodul | 1 |
| Intel® 64 | Jah |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | Jah |
| Intel® Resource Director Technology (Intel® RDT) | Jah |
| Intel® Run Sure tehnoloogia | Ei |
| Intel® Optane™ DC toetatud püsimälu | Ei |
| Intel® Volume Management Device (VMD) | Jah |
| Intel® Speed Select technology - Performance Profile (Intel® SST-PP) | Ei |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) | Jah |
| Mode-based Execute Control (MBE) | Jah |
| Intel® vPro™ platvormi sobivus | Jah |
| Intel® Speed Select Technology - Base Frequency (Intel® SST-BF) | Ei |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | Jah |
| Mälu | |
| Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu | 1,02 TB |
| Protsessori poolt toetatud mälu tüübid | DDR4-SDRAM |
| Protsessori poolt toetatud mälu kiirused | 2400 MHz |
| Mälukanalid | Heksa-kanal |
| ECC | Jah |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Jaemüügikarp |
| Töötingimused | |
| Arvutikott | 84 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Protsessori pakendi suurus | 76mm x 56.5mm mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85423119 |