Tootja: Intel
Mudel: BX80537T7500
EAN: 0675900881778
Intel Core T7500. Protsessori perekond: Intel® Core™2 Duo, Protsessori pesa: Pistikupesa 478, Protsessori litograafia: 65 nm. Turuosa: Mobiil, Processing Die transistoride arv: 291 M, Kiibi maht: 143 mm². Pakendi laius: 152 mm, Pakendi sügavus: 242 mm, Pakendi kõrgus: 141 mm. Protsessori pakendi suurus: 35mm x 35mm. Intel®i virtualiseerimise tehnoloogia (Intel® VT): VT-x, Vahemälu: 4 MB
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
INTEL PROCESSEUR MOBILE 1 X INTEL CORE 2 DUO T7500 2.2 GHZ (800 MHZ) : MICRO FCPGA 478 BROCHES, L2 4 MO, BOITE, GARANTIE FABRICANT 3 ANS. | €275.67 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™2 Duo |
| Protsessori mudel | T7500 |
| Protsessori baassagedus | 2,2 GHz |
| Protsessorituumad | 2 |
| Protsessori pesa | Pistikupesa 478 |
| Protsessori litograafia | 65 nm |
| Karp | |
| Lisatud jahutaja | |
| Komponent | Sülearvuti |
| Protsessori seeria | Intel Core 2 Duo T7000 Series |
| Protsessori harud | 2 |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Protsessori vahemälu | 4 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | L2 |
| Protsessori esikülje siin | 800 MHz |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 35 W |
| VID pingevahemik | 1,075 - 1,25 V |
| Ühilduv kiibikomplekt | Intel® GME965 Express |
| FSB-paarsus | |
| Astmed | E1 |
| CardBusi tüüp | FSB |
| CPU kordaja (siini/tuuma suhe) | 11 |
| Protsessori koodnimetus | Merom |
| Protsessori ARK ID | 29761 |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i hüper hargtöötlus tehnoloogia (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Turbo Boost tehnoloogia | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| Intel®i Demand Based Switching funktsioon | |
| Intel®i Enhanced Halt State tehnoloogia | |
| Intel® 64 | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Funktsioonid | |
| Ooterežiim | |
| Execute Disable Bit | |
| Turuosa | Mobiil |
| Processing Die transistoride arv | 291 M |
| Kiibi maht | 143 mm² |
| Graafikate & IMC-kiibi transistorite arv | 291 M |
| Lisavõimalused | |
| Export Control Classification Number (ECCN) | 3A991.A.1 |
| Automaatne kaupade klassifitseerimise jälgimise süsteem (CCATS) | NA |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 152 mm |
| Pakendi sügavus | 242 mm |
| Pakendi kõrgus | 141 mm |
| Pakendi tüüp | Jaemüügikarp |
| Muud funktsioonid | |
| Intel®i virtualiseerimise tehnoloogia (Intel® VT) | VT-x |
| Täiendav SKU | Ei |
| Vahemälu | 4 MB |
| Töötingimused | |
| Tjunction | 100 °C |
| Tehnilised andmed | |
| Toote tüüp | Processor |
| Protsessori vahemälu | 4096 KB |
| Toote nimi | Intel Core2 Duo T7500 (4M Cache, 2.20 GHz, 800 MHz FSB) |
| Olek | Discontinued |
| Protsessori tuuma pinge | 1.075 - 1.250 V |
| Sünnikuupäev | Q3'06 |
| Bus-tüübi ühikud | MHz |
| Busi taktsagedus | 800 |
| Protsessori kaubamärgi nimi | Intel Core2 Duo |
| Lansseerimiskuupäev | Q3'06 |
| Viimane võimalus | 63903513 |
| Siini kiirus | 800 MHz |
| Tootepere | Legacy Intel Core2 Processor |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Protsessori pakendi suurus | 35mm x 35mm mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85423119 |