Tootja: Intel
Mudel: CM8071504820606
EAN: 5054444519548
Intel Core i9-13900F. Protsessori perekond: Intel® Core™ i9, Protsessori pesa: LGA 1700, Protsessori tootja: Intel. Mälukanalid: Kahe kanaliga, Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu: 128 GB, Protsessori poolt toetatud mälu tüübid: DDR4-SDRAM, DDR5-SDRAM. Turuosa: Lauaarvuti, Kasutustingimused: PC/Client/Tablet, PCI Expressi pesade versioon: 5.0, 4.0. Intel® Turbo Boost Max Technology 3.0 frequency: 5,5 GHz, Intel® Thermal Velocity Boost Frequency: 5,6 GHz. Pakendi tüüp: Jaemüügikarp
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i9 |
| Protsessori generatsioon | 13th gen Intel® Core™ i9 |
| Protsessori mudel | i9-13900F |
| Protsessorituumad | 24 |
| Protsessori pesa | LGA 1700 |
| Karp | |
| Protsessori harud | 32 |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Performance cores | 8 |
| Efficient cores | 16 |
| Protsessori võimendussagedus | 5,6 GHz |
| Performance-core boost frequency | 5,2 GHz |
| Performance-core base frequency | 2 GHz |
| Efficient-core boost frequency | 4,2 GHz |
| Efficient-core base frequency | 1,5 GHz |
| Protsessori vahemälu | 36 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Protsessori baasvõimsus | 65 W |
| Maksimaalne turbovõimsus | 219 W |
| CardBusi tüüp | DMI4 |
| Maksimaalne DMI radade arv | 8 |
| Protsessori poolt toetatud mälu maksimaalne taktsagedus | 89,6 GB/s |
| Protsessori koodnimetus | Raptor Lake |
| Protsessori ARK ID | 230502 |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Eraldi graafikaadapter | |
| Pardagraafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Funktsioonid | |
| Ooterežiim | |
| Execute Disable Bit | |
| Termojärelevalve tehnoloogiad | |
| Turuosa | Lauaarvuti |
| Kasutustingimused | PC/Client/Tablet |
| PCI Ekspressi siinide maksimum arv | 20 |
| PCI Expressi pesade versioon | 5.0, 4.0 |
| PCI Expressi konfiguratsioonid | 1x16+1x4, 2x8+1x4 |
| Toetatud instruktsioonikogumikud | SSE4.1, SSE4.2, AVX 2.0 |
| Lisavõimalused | |
| Direct Media Interface (DMI) Revision | 4.0 |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Mastaapsus | 1S |
| Export Control Classification Number (ECCN) | 5A992C |
| Automaatne kaupade klassifitseerimise jälgimise süsteem (CCATS) | 740.17B1 |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |
| Intel®i AES uus juhend (Intel® AES-NI) | |
| Intel® Speed Shift tehnoloogia | |
| Intel® Turbo Boost tehnoloogia | 2.0 |
| Intel®i hüper hargtöötlus tehnoloogia (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Thermal Velocity Boost | |
| Intel® Turbo Boost Max Technology 3.0 frequency | 5,5 GHz |
| Intel® Gaussian & Neural Accelerator (Intel® GNA) 3.0 | |
| Intel® Thermal Velocity Boost Frequency | 5,6 GHz |
| Intel® Control-flow Enforcement Technology (CET) | |
| Intel® Thread Director | |
| Intel® OS Guard | |
| Intel® 64 | |
| Intel®i Secure Key tehnoloogia | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Intel® Turbo Boost Max tehnoloogia 3.0 | |
| Intel® Boot Guard | |
| Mode-based Execute Control (MBE) | |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) | |
| Intel® Volume Management Device (VMD) | |
| Intel® standardne juhitavus (ISM) | |
| Mälu | |
| Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu | 128 GB |
| Protsessori poolt toetatud mälu tüübid | DDR4-SDRAM, DDR5-SDRAM |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| Mälu ribalaius (maksimaalne) | 89,6 GB/s |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Jaemüügikarp |
| Töötingimused | |
| Tjunction | 100 °C |
| Muud funktsioonid | |
| Maksimaalne sisemälu | 128 GB |
| L2-vahemälu | 32768 KB |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Protsessori pakendi suurus | 45 x 37.5 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 8542310001 |
| Tehnilised andmed | |
| Sihtturg | Gaming, Content Creation |
| Olek | Launched |
| Lansseerimiskuupäev | Q1'23 |