Tootja: Intel
Mudel: CM8070804400164
EAN: 0675901924009
Intel Core i9-11900KF. Protsessori perekond: Intel® Core™ i9, Protsessori pesa: LGA 1200 (Socket H5), Protsessori litograafia: 14 nm. Mälukanalid: Kahe kanaliga, Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu: 128 GB, Protsessori poolt toetatud mälu tüübid: DDR4-SDRAM. Turuosa: Lauaarvuti, Kasutustingimused: PC/Client/Tablet, PCI Expressi konfiguratsioonid: 1x16+1x4, 2x8+1x4, 1x8+3x4. Intel® Turbo Boost Max Technology 3.0 frequency: 5,2 GHz, Intel® Turbo Boost Technology 2.0 frequency: 5,1 GHz, Intel® Thermal Velocity Boost Temperature: 70 °C. Pakendi tüüp: Jaemüügikarp
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
Intel Core i9 11900KF Tray - Processor | €236.68 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i9 |
| Protsessori generatsioon | 11th gen Intel® Core™ i9 |
| Protsessori mudel | i9-11900KF |
| Protsessori baassagedus | 3,5 GHz |
| Protsessorituumad | 8 |
| Protsessori pesa | LGA 1200 (Socket H5) |
| Protsessori litograafia | 14 nm |
| Karp | |
| Lisatud jahutaja | |
| Komponent | PC |
| Protsessori harud | 16 |
| Süsteemi siinikiirus | 8 GT/s |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Protsessori võimendussagedus | 5,3 GHz |
| Protsessori vahemälu | 16 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 125 W |
| Seadistatav TDP alamväärtuse sagedus | 3 GHz |
| Seadistatav TDP-alamväärtus | 95 W |
| Protsessori poolt toetatud mälu maksimaalne taktsagedus | 50 GB/s |
| Protsessori ARK ID | 212321 |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Pardagraafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i AES uus juhend (Intel® AES-NI) | |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |
| Intel®i identiteedi kaitse tehnoloogia (Intel® IPT) | |
| Intel®i hüper hargtöötlus tehnoloogia (Intel® HT Technology) | |
| Intel® Turbo Boost tehnoloogia | 2.0 |
| Intel® Thermal Velocity Boost | |
| Intel® Turbo Boost Technology 2.0 frequency | 5,1 GHz |
| Intel® Turbo Boost Max Technology 3.0 frequency | 5,2 GHz |
| Intel® Gaussian & Neural Accelerator (Intel® GNA) 2.0 | |
| Intel® Thermal Velocity Boost Temperature | 70 °C |
| Intel® Thermal Velocity Boost Frequency | 5,3 GHz |
| Intel®i Software Guard Extensions (Intel® SGX) tarkvara | |
| Intel® OS Guard | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Intel® 64 | |
| Intel® Boot Guard | |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) funktsioon | |
| Intel®i Secure Key tehnoloogia | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Intel® Turbo Boost Max tehnoloogia 3.0 | |
| Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) | |
| Intel® vPro™ platvormi sobivus | |
| Intel® Optane™ Memory Ready | |
| Funktsioonid | |
| Termojärelevalve tehnoloogiad | |
| Execute Disable Bit | |
| Ooterežiim | |
| Turuosa | Lauaarvuti |
| Kasutustingimused | PC/Client/Tablet |
| PCI Ekspressi siinide maksimum arv | 20 |
| PCI Expressi pesade versioon | 4.0 |
| PCI Expressi konfiguratsioonid | 1x16+1x4, 2x8+1x4, 1x8+3x4 |
| Toetatud instruktsioonikogumikud | SSE4.1, SSE4.2, AVX 2.0, AVX-512 |
| Mastaapsus | 1S |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Lisavõimalused | |
| Export Control Classification Number (ECCN) | 5A992CN3 |
| Automaatne kaupade klassifitseerimise jälgimise süsteem (CCATS) | G167599 |
| Mälu | |
| Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu | 128 GB |
| Protsessori poolt toetatud mälu tüübid | DDR4-SDRAM |
| Protsessori poolt toetatud mälu kiirused | 3200 MHz |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| ECC | |
| Mälu ribalaius (maksimaalne) | 50 GB/s |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Jaemüügikarp |
| Töötingimused | |
| Tjunction | 100 °C |
| Tehnilised andmed | |
| Toetatud mälutüübid | DDR4-SDRAM |
| Sihtturg | Gaming, Content Creation |
| Olek | Launched |
| Lansseerimiskuupäev | Q1'21 |
| Muud funktsioonid | |
| Maksimaalne sisemälu | 128 GB |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Protsessori pakendi suurus | 37.5 x 37.5 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85423119 |