Tootja: Intel
Mudel: CM8068403362607
EAN: 0068633757999
Intel Core i5-8500. Protsessori perekond: Intel® Core™ i5, Protsessori pesa: LGA 1151 (pesa H4), Protsessori litograafia: 14 nm. Mälukanalid: Kahe kanaliga, Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu: 64 GB, Protsessori poolt toetatud mälu tüübid: DDR4-SDRAM. Pardagraafika adapteri mudel: Intel® UHD Graphics 630, Integreeritud graafikakaardi maksimaalne mälu: 64 GB, Integreeritud graafikakaardi toetatud väljundid: DisplayPort, Embedded DisplayPort (eDP), HDMI. Turuosa: Lauaarvuti, PCI Expressi konfiguratsioonid: 1x16, 2x8, 1x8+2x4, Toetatud instruktsioonikogumikud: SSE4.1, SSE4.2, AVX 2.0. Intel® Turbo Boost Technology 2.0 frequency: 4,1 GHz
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
Intel Core i5 8500 - 3 GHz | €216.41 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori generatsioon | 8th gen Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | i5-8500 |
| Protsessori baassagedus | 3 GHz |
| Protsessorituumad | 6 |
| Protsessori pesa | LGA 1151 (pesa H4) |
| Protsessori litograafia | 14 nm |
| Karp | |
| Lisatud jahutaja | |
| Komponent | PC |
| Protsessori seeria | Intel Core i5-8500 Desktop Series |
| Protsessori harud | 6 |
| Süsteemi siinikiirus | 8 GT/s |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Protsessori võimendussagedus | 4,1 GHz |
| Protsessori vahemälu | 9 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 65 W |
| CardBusi tüüp | DMI3 |
| Protsessori poolt toetatud mälu maksimaalne taktsagedus | 41,6 GB/s |
| Protsessori koodnimetus | Coffee Lake |
| Protsessori ARK ID | 129939 |
| Generatsioon | 8th Generation |
| Graafikad | |
| Eraldi graafikaadapter | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Pardagraafika adapteri mudel | Intel® UHD Graphics 630 |
| Integreeritud graafikakaardi maksimaalne mälu | 64 GB |
| Integreeritud graafikakaardi toetatud väljundid | DisplayPort, Embedded DisplayPort (eDP), HDMI |
| Integreeritud graafikaadapteri baassagedus | 350 MHz |
| Integreeritud graafikaadapteri dünaamiline sagedus | 1100 MHz |
| Integreeritud graafikakaardi poolt toetatud monitoride arv | 3 |
| Integreeritud graafikakaardi 4K-tugi | |
| Integreeritud graafikakaardi DirectX-i versioon | 12.0 |
| Integreeritud graafikakaardi OpenGL-i versioon | 4.5 |
| Integreeritud graafikakaardi maksimaalne resolutsioon (HDMI) | 4096 x 2304 pikslit |
| Integreeritud graafikakaardi maksimaalne resolutsioon (DisplayPort) | 4096 x 2304 pikslit |
| Integreeritud graafikakaardi maksimaalne resolutsioon (eDP - integreeritud lameekraan) | 4096 x 2304 pikslit |
| Integreeritud graafikakaardi kaadrisagedus suurimal resolutsioonil (HDMI) | 24 Hz |
| Integreeritud graafikakaardi kaadrisagedus suurimal resolutsioonil (DisplayPort ) | 60 Hz |
| Integreeritud graafikakaardi kaadrisagedus suurimal resolutsioonil (eDP - integreeritud lameekraan) | 60 Hz |
| Integreeritud graafikakaardi ID | 0x3E92 |
| Eraldiseisva graafika adapteri mudel | Ei ole saadaval |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel® mälukaitse laiendused (Intel® MPX) | |
| Intel® seadmekaitsetehnoloogia (Intel® DPT) koos buutimiskaitsega | |
| Intel® InTru™ 3D tehnoloogia | |
| Intel®i hüper hargtöötlus tehnoloogia (Intel® HT Technology) | |
| Intel®i identiteedi kaitse tehnoloogia (Intel® IPT) | |
| Intel® Quick Sync videotehnoloogia | |
| Intel®i Clear Video HD tehnoloogia (Intel® CVT HD) | |
| Intel®i AES uus juhend (Intel® AES-NI) | |
| Inteli täiustatud SpeedStep-tehnoloogia | |
| Intel®i Trusted Execution tehnoloogia | |
| Intel® Turbo Boost tehnoloogia | 2.0 |
| Intel® Turbo Boost Technology 2.0 frequency | 4,1 GHz |
| Intel® Transactional Synchronization Extensions | |
| Intel®i Clear Video tehnoloogia mobiilsele internetiseadele (Intel® CVT for MID) | |
| Intel®i VT-x koos laiendatud lehetabelitega (EPT) | |
| Intel®i Enhanced Halt State tehnoloogia | |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Intel®i Secure Key tehnoloogia | |
| Intel® 64 | |
| Intel®i TSX-NI tehnoloogia | |
| Intel®i Clear Video tehnoloogia | |
| Intel®i Software Guard Extensions (Intel® SGX) tarkvara | |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) funktsioon | |
| Intel® OS Guard | |
| Intel® vPro™ platvormi sobivus | |
| Intel® TSX-NI versioon | 1,00 |
| Intel®i Stable Image Platform Program (SIPP) versioon | 1,00 |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Intel® Boot Guard | |
| Intel®i Identity Protection tehnoloogia versioon | 1,00 |
| Intel®i Secure Key tehnoloogia versioon | 1,00 |
| Tõrkevaba protsessor | |
| Intel® Optane™ Memory Ready | |
| Funktsioonid | |
| Execute Disable Bit | |
| Ooterežiim | |
| Termojärelevalve tehnoloogiad | |
| Turuosa | Lauaarvuti |
| PCI Ekspressi siinide maksimum arv | 16 |
| PCI Expressi pesade versioon | 3.0 |
| PCI Expressi konfiguratsioonid | 1x16, 2x8, 1x8+2x4 |
| Toetatud instruktsioonikogumikud | SSE4.1, SSE4.2, AVX 2.0 |
| Lisavõimalused | |
| Thermal solution andmed | PCG 2015C |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| Mastaapsus | 1S |
| PCI Express CEM versioon | 3.0 |
| Export Control Classification Number (ECCN) | 5A992C |
| Automaatne kaupade klassifitseerimise jälgimise süsteem (CCATS) | G077159 |
| Mälu | |
| Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu | 64 GB |
| Protsessori poolt toetatud mälu tüübid | DDR4-SDRAM |
| Protsessori poolt toetatud mälu kiirused | 2666 MHz |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| ECC | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Jaemüügikarp |
| Töötingimused | |
| Tjunction | 100 °C |
| Tehnilised andmed | |
| Protsessori vahemälu | 9216 KB |
| Toote tüüp | Processor |
| Maksimaalne graafikakaardi mälu | 64 GB |
| Toetatud mälutüübid | DDR4-SDRAM |
| Bus-tüübi ühikud | GT/s |
| Lansseerimiskuupäev | Q2'18 |
| Maksimaalne resolutsioon & taktsagedus (integreeritud lameekraan) | 4096x2304@60Hz |
| Tootepere | Intel Core Processors |
| Maksimaalne resolutsioon & taktsagedus (HDMI) | 4096x2304@24Hz |
| Olek | Launched |
| Maksimaalne resolutsioon & taktsagedus (DisplayPort) | 4096x2304@60Hz |
| Protsessori ID | 0x3E92 |
| Busi taktsagedus | 8 |
| Viimane võimalus | 63903513 |
| Maksimaale mälu | 128 GB |
| Siini kiirus | 8 GT/s |
| Protsessori kaubamärgi nimi | 8th Gen Intel Core i5 8th Gen Intel Core i5 Processor |
| Muud funktsioonid | |
| Maksimaalne sisemälu | 128 GB |
| Maksimaalne sisemälu | 65536 MB |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Protsessori pakendi suurus | 37.5 x 37.5 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85423119 |