Tootja: Intel
Mudel: BX80677I57640X
EAN: 0735858340977
Intel Core i5-7640X. Protsessori perekond: Intel® Core™ i5 X-series, Protsessori pesa: LGA 2066 (Socket R4), Protsessori litograafia: 14 nm. Mälukanalid: Kahe kanaliga, Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu: 64 GB, Protsessori poolt toetatud mälu tüübid: DDR4-SDRAM. Turuosa: Lauaarvuti, PCI Expressi konfiguratsioonid: 1x16, 2x8, 1x8+2x4, Toetatud instruktsioonikogumikud: SSE4.1, SSE4.2, AVX 2.0. Intel® Turbo Boost Technology 2.0 frequency: 4,2 GHz. Pakendi laius: 44 mm, Pakendi sügavus: 116 mm, Pakendi kõrgus: 101 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
tietokonekauppa.fi |
INTEL Core i5 7640X, 4GHz, 4-ydin, 6MB, LGA2066, Box | €325.11 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Protsessor | |
| Protsessori tootja | Intel |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i5 X-series |
| Protsessori generatsioon | 7th gen Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | i5-7640X |
| Protsessori baassagedus | 4 GHz |
| Protsessorituumad | 4 |
| Protsessori pesa | LGA 2066 (Socket R4) |
| Protsessori litograafia | 14 nm |
| Karp | |
| Lisatud jahutaja | |
| Komponent | PC |
| Protsessori harud | 4 |
| Süsteemi siinikiirus | 8 GT/s |
| Protsessori töörežiimid | 64-bit |
| Protsessori võimendussagedus | 4,2 GHz |
| Protsessori vahemälu | 6 MB |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Jahutusvõimsus (TDP) | 112 W |
| Astmed | B0 |
| CardBusi tüüp | DMI3 |
| Protsessori poolt toetatud mälu maksimaalne taktsagedus | 42 GB/s |
| Protsessori koodnimetus | Kaby Lake |
| Protsessori kood | SR3FR |
| Protsessori ARK ID | 121500 |
| Generatsioon | 7th Generation |
| Graafikad | |
| Integreeritud graafikaadapter | |
| Protsessori spetsiifilised funktsioonid | |
| Intel®i AES uus juhend (Intel® AES-NI) | |
| Intel® Turbo Boost tehnoloogia | 2.0 |
| Intel® Turbo Boost Technology 2.0 frequency | 4,2 GHz |
| Intel®i Virtualization Technology Directed I/O seadmele | |
| Intel® Optane™ Memory Ready | |
| Intel®i Virtualization-tehnoloogia (VT-X) | |
| Tõrkevaba protsessor | |
| Intel® 64 | |
| Mälu | |
| Protsessori poolt toetatud maksimaalne operatiivmälu | 64 GB |
| Protsessori poolt toetatud mälu tüübid | DDR4-SDRAM |
| Protsessori poolt toetatud mälu kiirused | 2666 MHz |
| Mälukanalid | Kahe kanaliga |
| ECC | |
| Funktsioonid | |
| Turuosa | Lauaarvuti |
| PCI Ekspressi siinide maksimum arv | 16 |
| PCI Expressi pesade versioon | 3.0 |
| PCI Expressi konfiguratsioonid | 1x16, 2x8, 1x8+2x4 |
| Toetatud instruktsioonikogumikud | SSE4.1, SSE4.2, AVX 2.0 |
| Thermal solution andmed | PCG 2017X |
| Mastaapsus | 1S |
| Lisavõimalused | |
| CPU konfiguratsioon (maksimaalne) | 1 |
| PCI Express CEM versioon | 3.0 |
| Export Control Classification Number (ECCN) | 5A992C |
| Automaatne kaupade klassifitseerimise jälgimise süsteem (CCATS) | G077159 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 44 mm |
| Pakendi sügavus | 116 mm |
| Pakendi kõrgus | 101 mm |
| Pakendi kaal | 100 g |
| Pakendi tüüp | Jaemüügikarp |
| Töötingimused | |
| Tjunction | 100 °C |
| Tehnilised andmed | |
| Toote tüüp | Processor |
| Protsessori vahemälu | 6144 KB |
| Toetatud mälutüübid | DDR4-SDRAM |
| Siini kiirus | 8 GT/s |
| Maksimaale mälu | 64 GB |
| Tootepere | Intel Core Processors |
| Bus-tüübi ühikud | GT/s |
| Lansseerimiskuupäev | Q2'17 |
| Olek | Discontinued |
| Viimane võimalus | 63903513 |
| Busi taktsagedus | 8 |
| Protsessori kaubamärgi nimi | Intel Core i7 X-series Intel Core i7 X-series processor |
| Muud funktsioonid | |
| Maksimaalne sisemälu | 65536 MB |
| Maksimaalne sisemälu | 64 GB |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 8542310001 |